Выведение из запоя Ярославль

7-5-2017

Алкогольний запій — являє собою щоденне, протягом декількох днів вживання алкоголю, що виникає на хворобливій основі. Алкогольний запій — найважливіший симптом наявності алкогольної залежності, тобто наркологічного захворювання. Допомогти вийти з запою (перервати запій) — це найбільш часта причина звернень до наркологів, якщо у хворого не виходить зупинити вживання алкоголю самостійно. Ми пропонуемо выведение из запоя Ярославль.

У медичному центрі «Вершина», на умовах анонімності, проводиться лікування алкогольного абстинентного синдрому і виведення з запою в двох варіантах:

Медична допомога на дому — виїзд лікаря нарколога на будинок для консультації і надання медичної допомоги як початкового етапу лікування.
Амбулаторне лікування (зняття похмілля, абстинентного синдрому, постабстінентних порушень) в умовах нашого медичного центру.

Який з варіантів краще?

Якщо запій тривав більше 2-3 днів і прояви алкогольного абстинентного синдрому (ААС, похмілля) виражені, важко переносяться пацієнтом — відповідь однозначна: лікування в умовах медичної організації, а не вдома.

У медичному центрі «Вершина» для лікування є всі умови:

висококваліфіковані фахівці,
можливість тимчасового перебування пацієнтів в Центрі,
набір усіх необхідних медикаментів.