Встановлюємо полиці за допомогою кронштейна

6-19-2018

Кронштейни для полиць – це різновид меблевої фурнітури, що дозволяє кріпити конструкції до стіни. Навантаження, які кріплення повинні витримувати, вельми солідні, тому вони виготовляються з високоякісних металів. Декоративний кронштейн для полиці виконує ще й естетичну функцію, підтримуючи певний дизайнерський задум, тому нерідко він має складну форму і покривається шаром нікелю, хрому або іншого напилення. Рекомендую вибрати подсветка для стеклянных полок

Основні етапи роботи
Кронштейни для скляній полиці фахівці не рекомендують розводити один від одного на відстань, що перевищує дев’яносто сантиметрів. Такі конструкції зазвичай не розраховані на вагомі предмети – призначення їх більше декоративне. Вони можуть кріпитися на стінах з щілинного цегли чи піноблоків, і навіть на гіпсокартонних перегородках.

Для розміщення важких речей кронштейни для полиці на стіну розташовують на відстані шістдесяти сантиметрів або навіть менше. Якщо ж передбачається, що вміст полиці буде надважким, краще використовувати кронштейни для полиць посилені. Стіни для розміщення конструкцій такого типу повинні бути міцними – цегляними або залізобетонними.

Використовуючи рівнемір, потрібно відзначити на стіні олівцем горизонтальну лінію на необхідному відстані від підлоги. На лінії ставляться крапки, де кріпитимуться кронштейни під полиці. За допомогою перфоратора в зазначених точках просвердлюються отвори. У них забивають анкери або дюбелі.

Розміри дюбелів підбирають, орієнтуючись на довжину шурупів. Для легких полиць використовують п’ятисантиметрові шурупи; для конструкцій, розрахованих на серйозну вагу, шурупи повинні бути не менше шести з половиною сантиметрів. В дюбелі, шурупи спочатку угвинчують не повністю. На них надягають отвори кронштейна для кріплення полиць, тільки після цього шуруп можна підтягнути. Полку укладають на кронштейн і скріплюють саморізами.

Де придбати і як використовувати кронштейн для полиці
Купити онлайн кріплення хорошої якості можна у перевірених і солідних виробників, які багато років працюють з подібною продукцією і здатних гарантувати її бездоганність і витривалість. Купувати кріпильну фурнітуру зручно через офіційні Інтернет-магазини компаній-виробників.

Кронштейни для полиці в коридорі, кухні або в кімнаті – не єдине призначення фурнітури даного типу. Вона використовується для кріплення багатьох приладів, таких як:

полку кронштейн для телевізора;
мікрохвильовка;
DVD;
кондиціонер і ін
Полки, що закріплюються на стіні кронштейнами, використовуються не тільки вдома, але і в офісах для прикраси і організації робочого простору.