Вплив Місяця на жінку

11-28-2016

Вплив Місяця на жінку

Це глава з книги «Зцілення жіночої душі»

Жіноча природа живиться кількома видами природної енергії (тобто тієї енергії, яка йде з природи). Енергія Землі, енергія Води та енергія Місяця. Є так само Божественна Енергія, якою харчуються всі живі істоти, але давайте ми зараз зупинимося на тих, які важливі саме для жінок. Пропоную почитати Cвященное женское время НОВОЛУНИЕ

Перші дві з них — Землі і Води — стабільні і незмінні, не мають ніякої циклічністю, завжди однакові. Головне, щоб вони просто були у вашому житті, бажано щодня.Ходити по землі, краще босоніж (звичайно, не по снігу), жити на землі, а не на 31 поверсі від неї, при можливості закопуватися в землю (наприклад, в пісок на пляжі, на березі водойми це ще більш цілюще), взаємодіяти з землею (наприклад, копати, вирощувати в ній щось), приймати купання в природних водоймах або як мінімум поставити вдома під ліжко миску з живою землею і в ванну додавати води з природних джерел (це для жителів мегаполісу хоч якийсь варіант збереження зв’язку) і так далі.Це те, що робить нашу психіку більш стійкою і стабільною, що нас заземлює (навіть слово зрозуміло звідки сталося) і заспокоює, наповнює силою і здоров’ям, робить гнучкіше і м’якше.

 

Енергія Місяця має іншу особливість. Вона циклічна. Як синусоїда — пам’ятаєте зі шкільної програми, як така крива виглядає? Кожен місяць Місяць проходить свій цикл 28 днів, кожен день вона різна. Вона поступово доходить до свого максимуму (в день повного місяця), потім так само поступово знижується до мінімуму (молодий місяць), а потім – у новому циклі – знову прагне до максимуму. І це нескінченно.

Бачите перетин з жіночою природою? Жінка теж кожен день різна, настрій – інше, відчуття і думки — інші. Але, хоч вона сама цього не знає, вона все-таки повторюється, хоч і не надто часто.

Жінка живе циклічно, так само доходячи по черзі то до мінімуму, то до максимуму своєї енергетики. І все тому що дуже залежить від такої ж циклічної природи Місяця.

Які важливі дні місячного циклу існують для всіх?

Молодик.

Зазвичай найважчий день, коли нас можуть відвідати занепад сил і депресія, дратівливість і неадекватність. Енергія Місяця, якою ми харчуємося, у цей день — нульова. Дуже складними бувають дні перед молодиком і перші дні «нової» Місяця. Саме в ці дні зазвичай особливо активні «добрі» жінки в інтернеті, на форумах і в соціальних мережах, в ці ж дні особливо небезпечні зустрінуті в черзі бабусі й тьоті. У ці ж дні дуже сильно дістається чоловікам (які найчастіше не розуміють, що взагалі відбувається).

Повний місяць.

У цей день, навпаки місячної енергії так багато, що можна отримати «передозування», особливо якщо не вмієш її реалізовувати і з цим справлятися. Або якщо ця енергія в тобі не зовсім чиста й гарна. Тому багато жінок майже так само неадекватні і дратівливі.

Жіночий цикл.

Але природа дуже мудра в таких питаннях. У жінки є ще й другий цикл, від якого вона залежить — жіночий. В якому так само є свої мінімуми і максимуми, який так само схожий на синусоїду. Питання лише в тому, як ці дві синусоїди — місячна та жіноча — співвідносяться один з одним.

Найскладніші дні — це дні місячних. Не просто так стільки страшних і несмішних жартів про жіночий ПМС. Він реально існує, особливо у тих, чиї жіночі енергії не збалансовані. Є ще дні польоту і підвищення енергетики жінки – коли відбувається овуляція. Правда, буває і таке, що овуляція переноситься жінкою дуже болісно. Це пов’язано найчастіше з якимись проблемами з дітонародженням, наприклад, якщо дуже хочеться дітей, але партнер не хоче або його взагалі немає, або ж якщо дітей хочеться, але точно не від нього. Тоді в ці дні жінка так само може відчувати підвищену дратівливість.

Так ось гармонійний жіночий цикл жінки дорівнює циклу Місяця (плюс мінус пару днів) і вибудовується таким чином, щоб у молодика відбувалася овуляція, а повний місяць — менструація.

Тоді пікові протилежні значення двох циклів створюють якусь золоту середину в плані жіночого настрою, вона стає більш стійкою, спокійною і гармонійною. І всім живеться простіше.Хоча це і не означає, що у неї не трапляється важких днів або поганого настрою.

Найважчий варіант накладення циклів – це коли піки нульовий і максимальної активності збігаються. Тобто в місяць — місячні (це дуже важко пережити, особливо її близьким), а в повний місяць — овуляція (тоді вона може бути гиперэнергичной і зовсім не в собі, не будучи здатною стільки енергії «переварити»). У такому разі жінка схожа на постійний вулкан, який готовий рвонути в будь-який момент: то вона з настроєм нижче плінтуса і «не влізай – уб’є», то вона, як божевільна бігає по хаті і не знає, куди себе подіти, причому терміново.

Як перебудувати цикл?

Цикл жіночий вибудовується сам, нашим організмом, виходячи з наших енергій в тілі. Якщо зараз він не гармонійний, значить, всередині мене немає гармонії – саме з жіночим початком. Завдання не в тому, щоб цикл «перетягнути» куди треба, щоб було добре, а в тому, щоб змінити своє самовідчуття, відкинути те зайве, що заважає відчувати себе жінкою.

Якщо ви будете змінюватися, розкривати жіночу природу, відкривати в собі все те, що у вас закладено з народження, цикл сам поступово зміститься.

Кажу з досвіду сотень і тисяч дівчаток, які все це пробували і отримали саме такий результат. А крім того, я випробувала це на собі — коли-то у мене все було так, як «не треба», але завдяки моїм внутрішнім змінам, без жодних безпосередніх зусиль в цю сторону, приблизно за рік все увійшло в гармонійний ритм. Кожен місяць наш цикл може зміщуватися на 1-2-3 дні, і таким чином, через кілька місяців встановиться в кращому становищі, допомагаючи нам відчувати себе щасливими.

Особливих вправ для цього я вам не порекомендую, я не фанат всяких «жіночих практик» і всього подібного. Але можете почати з носіння спідниць, закривають коліно, скрізь де тільки можна. Це вже багато що змінить у вашій гормональній системі, знову ж перевірено тисячами жінок, у більшості — працює.

Екадаші.

Ще два складних дня в кожному місячному циклі – екадаші. Вони впливають на всіх, не тільки на жінок, але і на чоловіків. 11 день після молодика і 11 день після повного місяця. Це емоційно дуже важкі дні. Більшість людей їх так чи інакше відчувають. Напруга немов висить у повітрі, а люди ніби перетворюються на оголені дроти.

Але що стосується екадаші, то тут все набагато простіше.Хочете, щоб це дні проходили легше? Тоді рекомендую вам тримати піст. Як мінімум — на м’ясо, рибу, яйця, алкоголь. Оптимальний рівень — крім перерахованого вище, також виключити і зерно-бобові. Рівень для просунутих — повний пост на воді або навіть зовсім без неї.

Екадаші вираховують за особливою системою, щоб пост був найбільш ефективним. Якщо хоча б кілька хвилин 11 місячного дня переходять на наступну добу, то постять саме на наступний день. Тому краще шукати в інтернеті саме «календар екадаші» на поточний рік. Там же буде вказано час виходу із посту – що теж важливо. У кожного поясу воно своє, зазвичай перші дві години після сходу сонця. В цей час, якщо ви постили без зерна і бобових, потрібно з’їсти що-то зернове (хоч одне зернятко). Якщо ж ви голодували, то можна з’їсти хоч що-небудь.

Це не релігійний піст, він покликаний зменшити вплив важкого місячного дня на наші тіла. Цей день так само ідеальний для молитов, духовної практики, паломництв, походів у храми, аскез, читання священних писань. А на наступний день — у двадаші — ідеально робити пожертви, це всім принесе тільки користь.

Інші місячні дні так само мають вплив, але не таке сильне. Це вже індивідуально і не всім підійде.

167326646Від чого залежить цей вплив?

Місяць, як я вже сказала, впливає на всіх жінок. Хочемо ми цього чи ні. Але вплив її може бути різним. Є щасливі жінки, які не бачать ніякої різниці між місячними днями.А є ті, кому навіть в умовно сприятливий місяць важко.Від чого це залежить:

 • від положення Місяця у вашому особистому гороскопі — якщо воно не дуже хороше, то діставатися вам може сильніше.
 • від поточного положення самої Місяця і її аспектів.Іноді бувають більш важкі молодика і повного місяця, іноді — дуже легкі. Місяць адже рухається, вступає в різні стосунки з іншими планетами, входить у різні знаки.
 • від поточного астрологічного періоду конкретної людини — вони теж бувають сприятливими, коли ви ніякого важкого впливу на помічаєте, а бувають несприятливі, коли жити важко і без всяких молодиків.
 • від відносин з Місяцем в цілому. Складно пояснити це словами, але в тих, хто її любить, поважає, шанує, хто нею щиро милується, робить комплекси йоги для неї (Чандра Намаскар), малює її і так далі — у того більше шансів переживати все це спокійніше.
 • маленькі діти, вагітні та жінки (особливо коли у них немає менструації) і бабусі (після клімаксу) особливо сильно залежать від фаз Місяця. Вони гиперчувствительны до неї.
 • від того, як ми живемо, в якій полюс ми зрушені. Якщо ми живемо в жіночих енергіях, нам там добре і комфортно, місячні перепади переживаються легше. Тим, хто звик жити в чоловічих правилах і законах, по-чоловічому, буває дуже важко (особливо від нерозуміння, що таке відбувається).
 • від нашої наповненості. Якщо ми звикли наповнювати себе місячної енергією через творчість, догляд за собою і своїм тілом, милостиве спілкування, духовну практику, то у нас є певний запас міцності у складні дні. Чим більше ми спустошені, тим важче ці дні проходять.
 • від нашого режиму дня. Якщо ви лягаєте спати рано — в 9-10 вечора, коли Місяць сходить і всіх вже відпочиваючих наповнює силами, то вам знову ж будь-який складний період пережити буде простіше.
 • можете не вірити, але сюди ж відносяться відносини з вашою мамою. Чим більше вони гармонійні (у вашому серці), чим менше образ, претензій, чим більше поваги — тим простіше вибудовуються стосунки і з Місяцем. Тому що жіноча енергія тече до нас через маму.

Місяць може впливати і на чоловіків, наприклад, якщо у них не дуже добре її положення в гороскопі, багато жіночих рис характеру, є проблеми з режимом дня і так далі. Але це швидше виняток з правила, хоч таке й трапляється, зосереджуватися на цьому сенсу немає.

Що робити у важкі періоди?

Якщо ви розумієте, що скоро молодик або повень, які вам даються непросто, то що з цим можна зробити?

 • Прийміть як даність, що люди навколо вас можуть бути неадекватними. Особливо жінки. Тому уникайте скупчення жінок — як у житті, так і в інтернеті. Не вступайте в дискусії і суперечки. Проходьте повз.
 • Прийміть себе такою – дайте собі право на поганий настрій, лінь, апатію, дозвольте собі бути дивною. Це не означає дозволити собі хамити всім навколо і бити тих, хто не по душі. Це про внутрішнє дозвіл проживати різні емоції.
 • Чим менше у вашій душі накопичено всякого барахла у вигляді старих образ, претензій і невирішених проблем, тим простіше вам буде. Тому не тільки не збирайте, але і активно освобождайтесь від усього емоційного мотлоху. І найкраще цим зайнятися в ті дні, коли у вас все добре, і сил на це достатньо. Підготувати сани влітку, як кажуть.
 • Найкраще на це час зачаїтися у своїй внутрішній нірці – але з користю для самої себе. Наприклад, займіться доглядом за собою, за своїм тілом, творчістю.
 • Бережіть своїх близьких, вони взагалі не розуміють, що з вами таке. Місяць – це, звичайно, важлива обставина, але це не алібі, развязывающее вам руки, щоб вести себе як незрозуміло хто. Краще попередьте їх, що можете бути не зовсім в собі, і в моменти «закипання» — йдіть на безпечну відстань.
 • Найкраще такі дні поспостерігати зі сторони і на крайній випадок поплакати у ванній, якщо вже зовсім накопичилося.
 • Так само з мого досвіду можу сказати, що глибока духовна практика, щирі молитви і віра в Господа допомагають проходити навіть дуже важкі періоди досить легко і комфортно. Астрологія – це те, що варто враховувати, але не те, на чому варто зациклюватися, придумати собі масу виправдань, щоб не змінюватися.

Іноді жінки кажуть, що в їхньому житті немає ніяких важких періодів і перепадів. Частіше всього в їх емоційного життя «відсутні» не тільки негативні емоції, але й позитивні. Тому якщо ви помітили, що на вас нічого не впливає – ні місяць, ні менструація – перевірте себе ще раз. Чи бувають у вас періоди щастя, творчого польоту, відкритого серця, безмежної радості? Якщо так, то все в порядку, значить, у вас з Місяцем хороші відносини, і не варто нічого в цьому змінювати.

Але якщо ви зрозуміли, що у вас просто-напросто заблоковані всі емоції в тілі і відчуття, то пора ці починати розбирати завали, поки вони не призвели до великих проблем.

Жіночий календар

І ще одна – сама головна рекомендація. Її дають в лекціях всі Вчителі, але ми зазвичай лінуємося таке зробити. Це ж дуже довго спостерігати, потім аналізувати, чекати результату. Але я прощу вас — не полінуйтеся!

Суть проста – протягом декількох місяців спробуйте поотслеживать свій емоційний стан. Можете взяти звичайний календар або на листочку намалювати якусь свою табличку — і пишете кожен день:

 • Сьогодні таке-то число (за звичайним календарем).
 • Такий-то місячний день (по рахунку) – можна знайти масу місячних календарів, які вам допоможуть визначитися.
 • Такий-то день циклу (1 день — це день початку менструації) – якщо ви вагітні, годуєте або у вас вже немає жіночих днів – цей пункт можна пропустити.
 • А далі опишіть в трьох словах, коротко: як ви себе відчували? Було щось незвичайне? Яким в цілому вийшов цей день в плані емоцій?

Що може бути тим самим «незвичайним»:

 • підвищена дратівливість на рівному місці
 • примхливість
 • творчий політ
 • занадто сильні емоції
 • загострилася злість на всіх навколо або конкретних людей
 • підвищена сентиментальність
 • яскраве сексуальне бажання
 • бажання поплакати
 • небажання нікого бачити і ні з ким спілкуватися
 • безглуздість буття
 • любов до всіх живуть у світі
 • апатія і лінь
 • бажання все змінити, почати спочатку
 • дивні смакові потреби — незвичні для вас.Наприклад, дико захотілося шоколаду або смаженої картоплі, солоних огірків або чогось гострого
 • депресивний настрій без причин для цього
 • загальна неадекватність (коли сама розумієш, що робиш якусь дурницю, але продовжуєш її творити)
 • бажання вбити всіх
 • бажання всіх любити
 • величезна внутрішня енергія
 • неможливість встати з ліжка
 • роздратування на близьких, наприклад, на чоловіка
 • істерики
 • підвищена потреба в тиші
 • бажання якої-небудь «движухи»

І так далі. Варіантів може бути багато. Просто фіксуйте загальний настрій дня і якісь незвичні для вас у звичайному житті стану. Кілька місяців — хоча б два або три — ви ведете свою табличку, де все це відзначаєте. Кожен день. Часу це займає зовсім небагато.

А потім ви вже можете робити прогнози з різним ступенем точності — виходячи з того, як у вас зазвичай походить такий місячний день і день циклу. Наприклад, вже з ранку можете насмажити собі картоплі, або з вечора запастися шоколадкою, забезпечити для своєї бурхливої енергії фронт робіт і так далі.

Як мінімум — що ще більш важливо — попередити близьких. Попереджений — значить, озброєний. Що до них це не має стосунку, вони не при чому. Просто у вас ось такий день очікується. Повірте, чоловік буде вам особливо вдячний за такі прогнози на день прийдешній.

Мабуть, ось коротко найголовніше про Місяць, що варто знати кожній жінці. Шкода, що нас цього в школі не вчили – згодилася б абсолютно точно.