Вхідні двері з терморозривом: як це працює

11-29-2016

Вхідні двері з терморозривом: як це працює

Збереження тепла – функція для вхідних дверей досить серйозна. Зберігаючи теплові ресурси будинку при екстремально низьких температурах, внутрішнє і зовнішнє полотно дверей піддається інтенсивному дії кліматичного контрасту: холоду – з боку вулиці і тепла – з боку будинку. І цей контраст дуже несприятливий для дверної конструкції. Запотіванню з одного боку і заледеніння з іншого можуть негативно позначитися на стані облицювання, дверної коробки і фурнітури. Тут багато гарних дверей TopDveri.
Металеві двері з функцією терморозриву, сконструйовані особливим чином, що дозволяє нейтралізувати контраст атмосферних температур усередині дверної конструкції. Щоб розібратися, як це працює, необхідно усвідомити, що це таке «терморозривом».

Що таке «терморозривом»

Згадайте фізику: всі речовини, стикаючись, передають один одному тепло, причому передача здійснюється від теплого матеріалу до більш холодного. Так і в пристрої двері: тепло будинку йде на вулицю, стикаючись з холодною дверної поверхнею, яка в свою чергу, контактує з морозним вуличним повітрям. Причому, чим холодніша дверне полотно з внутрішньої сторони, тим швидше йде передача.Так наш домашній затишок втрачає тепло.
Для уповільнення процесів втрати домашнього тепла у виробництві вхідних дверей використовується принцип ТЕРМОРОЗРИВУ – ізоляції внутрішнього дверного полотна від зовнішнього, шляхом герметичного заповнення простору дверної конструкції ізоляційними матеріалами.

 

Як застосовується принцип терморозриву у виробництві дверей

Ізоляційні матеріали, що використовуються для «утеплення» дверних конструкцій розрізняються по структурному і видовим змістом.Розглянемо найпоширеніші з них.
• Вставка з ПВХ. Найекономічнішим ізоляційним матеріалом у внутрішньому змісті вхідних дверей є спеціальна вставка з ПВХ. Шар пластику створює в дверному полотні профіль, що складається з двох камер. Холодне повітря, впливаючи на зовнішнє полотно, полягає у камері, яка скорочує його вплив на внутрішню панель. Втрати тепла помітно зменшуються. Однак даний метод терморозриву не буде дієвим при сильних морозах.
• Мінеральна вата та пінопласт так само володіють властивостями теплоізоляції. Наповнюючи внутрішньо зміст дверної конструкції, ці матеріали створюють його герметичність, що знижує пропускні здатності дверного полотна. Даний спосіб може витримати суворість атмосфери до 20 – 250С. Але більш екстремальні умови двері з подібною теплопровідністю витримати не може.
• Скловолокно – ізоляційний матеріал, надійно ізолює внутрішнє полотно дверної конструкції від охолодження. Але істотний мінус скловолокна укладається з тим, що при нагріванні, цей матеріал викидає в повітря токсичні виділення, тому його не рекомендують використовувати в житлових приміщеннях
• Дерев’яні масиви – у виробництві дверей з терморозривом є найбільш екологічно чистим матеріалом. Крім того, завдяки високій щільності, його изоляционые властивості набагато перевершують будь-які інші матеріали. Єдиний мінус даного матеріалу полягає в його високій ціні.

 

Переваги вхідних дверей з терморозривом

• Висока енергозбереження – зменшення витрат на оплату електроенергії
• Підвищення зносостійкості дверної конструкції за рахунок значної стійкості до заледеніння і утворення конденсату.