У нас вы найдете только качественные двери
+3 (066) 114-82-84

Варіанти нестандартного використання багета в інтер’єрі

При створенні інтер’єрів сучасних будинків і квартир дизайнери весь час перебувають у пошуку нових ідей, і часто використовують традиційні матеріали у новій, нестандартній для них ролі. Не став винятком і багет, основне призначення якого – обрамлення творів мистецтва. Краща багетная мастерская.

Багет для нас, в першу чергу, асоціюється з рамами для картин і дзеркал. І багато хто не знають, який творчий потенціал і можливості приховує в собі цей приголомшливий матеріал! У цій статті ми поділимося з вами новим поглядом на використання багета декор приміщення.

Варіанти нестандартного використання багета в інтер'єрі

Використання багета декор стін

Саме близьке до первісного по суті рішення використання багета – це використання багета для декорування ніш. У класичних інтер’єрах обрамлення ніш багетом може бути вишуканим рішенням декору кімнати. Багетом можна обрамляти декоративні ніші, ніші з бра або дзеркалами. Там, де використання стандартного молдинга буває недостатньо, і потрібно більш точний, індивідуальний стилістичний підхід і застосування певних декоративних орнаментів, багет служить відмінним рішенням.

 

Використання багета декор стелі

Досвідчені і вимогливі клієнти, безумовно, оцінять таке рішення, як декор стелі з використанням багета. Можна використовувати багет для оформлення стелі по периметру або для акцентування зони освітлення, а так само для створення складних декоративних композицій з одного або декількох видів багету.

 

 

Завершальний штрих – обрамлення світильників та фурнітури

Якщо необхідно досягти повного стилістичної єдності, і вписати в класичний інтер’єр сучасні деталі, наприклад, великі плоскі, або вбудовувані світильники, відмінним рішенням завдання знову виступає використання багета. Іноді оформляються навіть такі деталі, як розетки і вимикачі (див. фото нижче).

 

Обрамлення багетом глибоких ніш

Так само багетом можна оформити глибокі злиденні, в яких можуть знаходитися предмети мистецтва і колекціонування. Таке рішення зробить ваш інтер’єр більш вишуканим і приверне увагу гостей до вашої колекції. Ефектним і в той же час функціональним рішенням є оформлення ніш для розміщення плазмових панелей. Ви не тільки «збирати докупи» телевізор, DVD-програвач і стереосистему, але і отримуєте зручний і естетично привабливу систему зберігання, де можна розмістити, наприклад, колекцію дисків.

 

 

Дизайн ліжка з використанням багета

Дуже вишукано виглядає обрамлення багетом узголів’я для ліжка. При цьому, декорувати можна як настінне узголів’я, так і звичайне. Правильне поєднання багета і тканини оббивки узголів’я дозволять вам добитися справді розкішного вигляду вашої спальні.

 

 

Так само деколи оформляється не саме узголів’я, а ціла зона стіни за ним:

 

Несподівані рішення в використанні багетних рам

Створюючи сучасні інтер’єри, дизайнери прагнуть використовувати нові ідеї, але часом їм трапляється застосовувати традиційні оздоблювальні матеріали в новому для них ключі. Простіший, але менш очевидний і несподіваний спосіб використання багета в якості рам для фото, правда, дуже незвичайним способом!Створюється рама з багета, на зворотному боці якої встановлюються петлі. На петлі кріпиться трос, а на тросик з допомогою звичайних канцелярських або декоративних прищіпок кріпляться фотографії:

 

Багетні рами як системи зберігання

Схожий варіант застосовний і для зберігання прикрас, в даному випадку основою можуть служити тросики, а так само перфорований лист металу, пластику, або сітка. Всі прикраси завжди будуть видні, і вам не доведеться довго перебирати їх у скриньці, в пошуках необхідного.

 

Ще одне незвичайне рішення із застосуванням багета для прикрас – використання багета в якості основи для створення висувних ящиків. Цей, надзвичайно розкішний і ефектний прийом, буде прекрасним рішенням для зберігання прикрас будинку, а так само для салонів, які продають біжутерію та аксесуари.

 

Ще кілька нестандартних способів використання багета

Незвичайним стало рішення використовувати багет для обрамлення полиць для косметичних приладдя, а так само використання куточків багета декор вбиральні, в зоні для зберігання взуття. Ідея такого нестандартного застосування багета в дизайні інтер’єру може бути сміливо почерпнута бутиками взуття та салонами манікюру, адже за допомогою такого прийому можна посилити акцент на продукції і створити стильні інтер’єрні рішення.

 

Отже, відомий нам усім багет тепер виступає зовсім в іншому світлі, знаходить нові можливості в декорі інтер’єру будинку, квартири, салонів і офісів, і може стати справжньою родзинкою інтер’єру, надати йому неповторний шарм і вишуканість.

У мережі Студій Багетного Дизайну Джоконда ми дивимося на багет не тільки в ключі використання його для створення рам, або обрамлення дзеркал, але і як на матеріал, що має величезні можливості для самовираження через творчість.