Ванна стальная Aquart

1-12-2017

Якщо Ви шукаете якісну ванну  ,то рекомендую Вам купить  ванна стальная Aquart за доступною ціною.
Які параметри ванни найбільш підходящі?

В першу чергу, вибір розміру ванни обмежений площею ванної кімнати. Стандартними розмірами для ванни вважаються: довжина — 150, 170 і 180 см, ширина — 70, 80 і 85

Зазвичай, чим довше виріб, тим воно ширше. Довжину ванни краще вибрати під свій зріст, щоб можна було повністю витягнути ноги. У довгій ванні (понад 170 см) високій людині буде комфортно, а ось володар середнього зростання неминуче буде «сповзати» в ній під воду.

По ширині краще вибрати таку ванну, щоб від вашого тіла до бортів залишалося по 5 см з кожного боку. Це особливо важливо для великих людей.

Яка глибина оптимальна? Приміряємо під себе.

Яку ванну вибрати – глибоку або дрібну? Все залежить від ваших габаритів. Перш ніж купувати ванну, оцініть свої і її розміри і подумки «приміряйте» обрану модель на себе. Щоб не мерзнути, вода в чаші повинна покривати все ваше тіло. Стандартна глибина ванни — 50-60 см. Цього достатньо, щоб голова була над водою. Та й виходити з такої ванни зручно.

Сьогодні виробники пропонують ванни підвищеної комфортності. Так, моделі, які не потрібно переступати через бортик, забезпечені високою дверцятами з механічним затвором (випадкове відкривання виключається).

З гідромасажем або без? Вивчаємо своє здоров’я і переваги.

На питання «Яка ванна найкраще – з гідромасажем або без?» відповісти не так-то просто. Якщо ви любите ніжитися в запашній піні, значить, вам більше підійде традиційна ванна. Якщо ви хочете підбадьоритися і злегка «підлікуватися», вам не обійтися без гідромасажу. Відразу обмовимося — гідромасаж протипоказаний людям з серцевими та онкологічними захворюваннями. До того ж гідромасажними найчастіше бувають акрилові ванни. А за ними потрібно доглядати – мити спеціальними засобами, прочищати форсунки. Як не дивно, часто встановили в своєму будинку гідромасаж, пізніше відмовляються від нього, змінюючи ванну на звичайну.

Вибрати акрилову чи чавунну? Шукаємо плюси і мінуси. Чавунні ванни довговічні і надійні. Відсутність часу на глянцевому поверхні емалевого покриття перешкоджає накопиченню бруду. Але це до пори до часу, поки емаль не відкололася. До того ж чавунні ванни довго прогріваються і «гримлять» при наповненні. А їх немаленький вага ускладнює і транспортування, установку, монтаж. Акрилові ванни набагато легше, довго зберігають температуру води, володіють хорошими звукоізоляційними властивостями. Можуть прийняти будь-яку форму — від еліпса до трапеції. Але їх нескладно подряпати. І, звичайно ж, вони дорожче чавунних ванн.

Властивості акрилу дозволяють виготовляти ванни різноманітні за формами і обрисами, легко вбудовувати масажні системи.

З підголовником чи без? Оцінюємо зручності. Такі корисні опції, як зручний підголівник і ручка, підвищують комфорт водної процедури і задоволення від неї і сприяють релаксації, особливо при гідро — і аэромассаже. Але разом з цим додаткові зручності і підвищують вартість обладнання, придбати їх можна тільки разом з самою ванною. За способом кріплення підголовники діляться на накладні і врізні. Перші кріпляться до ванни за рахунок присосок, другі врізаються в бортик ванни.

Підголовник — одна з додаткових опцій, що підвищують комфортність водних процедур. Окремо стоїть або вбудована? Зважуємо «за» і «проти». Для початку визначте роль ванни в інтер’єрі, її місце розташування. Ванну під старовину на витончених ніжках природно не слід ховати від очей. Її встановлюють біля стіни або посередині ванної кімнати. Стандартну, без витівок, краще закрити, щоб не «збирати» пил під ванною. Найдешевший варіант — установка пластикової панелі з рухомими дверками-екранами. Для вбудовування акрилових ванн в подіум, виробники пропонують спеціальні рами під облицювання плиткою. Це більш витратний варіант, але і більш естетичний.

Серед величезного розмаїття ванн можна вибрати модель, яка стане головним дизайнерським акцентом у ванній кімнаті. Такі моделі варто розташовувати на відстані від стін, ближче до середини приміщення. Як встановити ванну? Вимірюємо свої сили. Самостійно встановити чавунну ванну без сторонньої допомоги неможливо – занадто вона важка. Впоратися з акриловою набагато простіше, але клопоту все одно не уникнути. Тому легше замовити доставку і монтаж ванни професіоналам. У зимовий час року після транспортування ванні потрібно дати добу на «адаптацію». Прослідкуйте, щоб майстер по установці правильно відрегулював положення ванни, з легким ухилом у бік зливу і обов’язково заземлил її, якщо вона виготовлена з металу.