Ванна стальна Aquart

1-19-2017

Чавунні ванни — старі знайомі.Ці ванни знайомі всі мешканцям радянської і пострадянської Росії. Саме такі ванни стояли в квартирах, які ми або наші батьки безкоштовно отримували від держави. Альтернативи не було довгі роки, і тому багато хто з нас навіть зробивши повний ремонт у своїй квартирі, так і не спромоглися досі змінити ванну. Справедливості заради треба сказати, що чавунними ваннами досі охоче користується весь світ, а якщо ванна ще й з гідромасажем, то в Європі вона буде коштувати вам досить дорого. Чому? Чавун стійкий до корозії, добре зберігає тепло. Якщо ви любите перед сном розслабитися півгодинки в теплій воді, то ця ванна для вас. Хочу порекомендувати a18effee975be973a403dc20c6ef717dванна стальная Aquart
Більшість чавунних ванн на нашому ринку, як і раніше вітчизняні. Не дивно. Хто ж повезе з-за кордону важку чавунну ванну? Тим більше що чавуну у нас в країні на душу населення завжди доводилося більше, ніж бананів і ківі. З іншого боку, якщо ви вимогливі до якості емалевого покриття або віддаєте перевагу ванну, дизайном не настільки сильно підходить на сільське корито минулого століття, то до імпортних пропозиціями варто придивитися.
Сталеві ванни — дешево, легко і зовсім не сердито! Сталеві ванни дешеві і легкі на підйом. Але саме ця легкість і вселяє побоювання: якісь вони підозріло несолидные, та ще й вода наливається в них з таким дзвоном, що всі сусіди будуть знати, коли ви приймаєте ванну. Правда, на імпортних ваннах встановлюються гумові прокладки, щоб усунути цей ефект, але гулкость все одно залишається. Крім того, сталь остигає дуже швидко і тому не годиться для любителів полежати годинку в пінної водичці.
Втім, для дачі сталева купіль — річ чудова. Її запросто можна поставити на дах звичайних «Жигулів», прив’язавши до багажника, а потім встановити в будинку без особливих проблем. Сталь легко гнеться, тому ванни з неї роблять абсолютно різноманітного дизайну.
У хороших ванн товщина стали не менше 3,5 мм. Коштують вони, відповідно, дорожче. Найбільш якісними вважаються вироби німецької фірми «Кальдевай» (Kaldewei). На перший погляд таку ванну складно відрізнити від чавунної: емалювання однакова, а якщо не видно нижню, неэмалированную, частина, то навіть фахівець може помилитися. Як визначити, що вона сталева? Постукайте по краю — і почуєте характерний «бляшаний звук.