Вальці подгибочные електромеханічні огляд

10-22-2019


вальцы для гнуття листового металу. В даному розділі ми представляємо особливий вид згинального верстата, назва якого походить від методики прокату листового матеріалу – вальцювання, обкатка, т. рух аркуша через систему валів для зміни його форми (деформації).

У більшості випадків вальцювання листового металопрокату дозволяє отримувати заготовку або кінцевий виріб — циліндричні форми, але можливі так само і варіанти прокату конусоподібної або еліпсність форм, не закінчених півсфер або облицювальних просторових панелей. Основним принципом в роботі вальцювальних верстатів для листового металу, їх так називають вальцювальні листозгинальні верстати, служить обертання валів (рух вперед і назад), а так само можливість підйому – притиску, і поздовжнього переміщення. Таким чином з допомогою підйому – притиску забезпечується установка листового металопрокату на верстат і задається необхідний радіус згину, з допомогою рухів вперед і назад відбувається поступова або разова вальцювання, додання необхідної форми, а з допомогою можливості поздовжнього переміщення здійснюється зняття отриманої циліндричної обичайки з верстата.
Процес гнуття листового металопрокату може здійснюватися як двома, трьома, так і чотирма розташованими асиметрично або симетрично валами.

Основними характеристиками згинальних верстатів даного типу, параметрів використовуваного матеріалу є довжина і товщина листового прокату, а так само максимальні і мінімальні значення діаметра одержуваного виробу (циліндра), який, як правило, визначається зовнішнім діаметром верхнього (обкатного) валу, при цьому необхідно в залежності від марки і товщини металу враховувати ефект пружинения. За типом пристрою привода листогиб можна виділити такі основні підгрупи верстатів: ручні, електромеханічні 3 — х валкові, електромеханічні 4 — х валкові і електрогідравлічні.

Вальців листозгинальних виробів: різні форми круглих обичайок, кожухів, рекламних конструкцій, добірних і облицювальних елементів, вивісок і декоративних накладок; вентиляційні та водостічні системи; різні елементи конструкції більш складного, складеного виробу; конусні форми виробів з листового металу і т.
Надсилаючи заявку, я даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Відправляючи ці дані, я даю свою згоду на обробку моїх персональних даних.
Ваша заявка прийнята до розгляду. Якщо потрібно уточнення, наші фахівці зв’яжуться з вами.