Торт Китти

7-27-2017

Hello Kitty – один з найбільш впізнаваних і улюблених дівчатками по всій планеті персонажів поп-культури. Гарненька біла кішечка в рожевому платтячку і з рожевим бантиком на лівому вушку була придумана ще в 1974 році. Але за майже півстоліття свого існування знаменитий бренд анітрохи не втратив своєї актуальності. У нас найкращій торт Китти.

Зображення чарівної Кітті можна побачити на багатьох речей – від зошитів і шкільних портфелів до одягу. Величезним попитом також користуються іграшки Hello Kitty, від яких без розуму дівчатка в багатьох країнах світу. А ще маленька кішечка стала героїнею популярного мультсеріалу.

Якщо ваша донька теж приєдналася до загальної «Кітті-манії» і любить все, що пов’язано з Хелло Кітті, ви можете здивувати і порадувати її чудовим тортом Кітті. Дитячі торти за мотивами мультиків та іграшок Hello Kitty – найкращий подарунок для вашої маленької принцеси.

Торт Кітті – це смачне і красиве ласощі, яке справить враження на самих вимогливих ласунів. Ваша дитина і її подружки прийдуть в захват від такого незвичайного і чудово оформленого частування. А що може бути цінніше дитячих усмішок, радісного сміху та гарного настрою?! Адже саме цю гаму емоцій і атмосферу веселощів забезпечить вашим гостям і, звичайно ж, винуватиці торжества тортик з серії Хелло Кітті.