Текстиль интернет магазин

4-5-2017

mash

Вас вітає компанія «Іванівський Текстиль» — домашній текстиль та трикотаж за доступними цінами!
Ми раді представити Вам великий асортимент постільної білизни, подушок, ковдр, рушників, кухонних текстильних речей, трикотажного одягу для всієї родини та інших потрібних товарів.
Наша компанія Івтекс37 виробляє текстильні і трикотажні вироби з 1996 року. Ми здійснюємо доставку по всій Росії і навіть в країни ближнього зарубіжжя.
Зверніть увагу, в нашому магазині представлені товари серій ЕКОНОМ і ЛЮКС. Івтекс37 рекомендує своїм клієнтам купувати вироби серії ЛЮКС, так як такі вироби прослужать Вам довше.
З повагою, текстиль интернет магазин «Іванівський текстиль»
Наш сайт www.івтекс37.рф
«Івтекс37» пропонує Вам вибрати зручний варіант доставки:
Для того щоб розрахувати вартість доставки необхідно знати вагу і об’єм Вашого замовлення. Для цього ви можете оформити замовлення на нашому сайті. Доставка поштою Росії розрахується автоматично згідно вазі посилки і тарифів Вашого пояса. При виборі доставки транспортною компанією або кур’єрською службою ми розрахуємо вартість доставки і обов’язково з Вами зв’яжемося. Якщо вартість доставки Вас не влаштує Ви можете відмовитися від замовлення, так як оформлення замовлення на нашому сайті ні до чого Вас не зобов’язує.