Строительство каркасных домов

4-3-2017

Без названия

Проект при строительство каркасных домов
Початок будьякого каркасного будівництва неможливо без затвердженого робочого проекту будинку. Все починається з розробки планування. Наші архітектори можуть запропонувати кілька варіантів з планування для того щоб замовник мав можливість порівняти і вибрати краще. Ми пропонуємо готові проекти або можемо розробити проект чисто для васіндивідуальне проектування. Також досить популярний варіант, коли замовник вибирає один з наших типових проектів і вносить в нього зміни. Таким чином проект адаптується під бажання замовника, особливості розміщення на ділянці та інше.

Наша головна мета на стадії проектуваннястворити будинок максимально комфортний для вас, який би відповідав усім вашим вимогам і побажанням.

Не існує двох однакових людей ..
Чому ж повинні бути однакові будинки?
Ваш архітектор

Ми надаємо повний пакет проектної документації необхідний для отримання дозвільних документів на будівництво каркасних будинків і введення їх в експлуатацію. Замовник отримує роздруковану в 3х примірниках архітектурну частину проекту, яка містить сертифікат архітектора, друк архітектора і посадку на ділянку.

Візуалізації при будівництві каркасних будинків

Окремим і не менш важливим моментом, щоб побудувати каркасний будинок, є створення зовнішньої візуалізації. Ще на стадії проектування наші архітектори розробляють різні варіанти фасадної обробки та надають їх на розгляд замовнику. Таким чином замовник до початку будівництва має чітке уявлення щодо зовнішнього вигляду будинку, а це в свою чергу полегшує процес вибору оздоблювальних матеріалів і надає можливість подальшого планування території і суміжних будівель (гараж, технічні приміщення, лазня)