Справка 86 форма

7-5-2017

Медична справка 86 форма / у надзвичайно затребувана серед людей, яким необхідно пройти медичний огляд. Є висновком комісії лікарів про загальний стан здоров’я людини: наявності хронічних або запальних захворювань. Один з найбільш затребуваних видів довідок, тим більше, що довідка 86 видається без проходження лікарів!

Терміново знадобитися довідка 086 може при вступі до ВНЗ або для працевлаштування. Якщо ви не бажаєте витрачати кілька днів на оформлення цієї меддовідки, здавати аналізи і проходити інші процедури, замовте її у нас, і ми виготовимо її для вас в необхідні вами сороки.

До нас часто звертаються люди, у яких є час на відвідування лікарів, але вони не впевнені, що результати обстеження приведуть до позитивного професійно-консультативному висновку. Наприклад, при проходженні флюорографії можуть виявитися будь-які фізіологічні відхилення від норми, які і відобразить довідка форми 086У. І навіть якщо людина відчуває себе добре, його можуть не взяти на роботу або відмовити в зарахуванні до навчального закладу. Це може обернутися чималою проблемою, якої можна уникнути, якщо за допомогою звернутися в нашу компанію.