Скляні сходи

7-31-2018

Якщо сміливі новаторські рішення в інтер’єрі – це про ваш будинок, варто звернути увагу на скляні сходи. Така конструкція виглядає справді заворожуюче і неординарно! Рекомендую заказать лестницу из стекла на сайті

Традиційно скло вважалося обробним і декоративним матеріалом. Про те, щоб використовувати його в місцях підвищеного навантаження, наприклад, для виготовлення ступенів – не могло бути й мови. Сучасні способи виготовлення роблять його міцним, надійним і безпечним для подібних споруд. Не варто турбуватися про крихкість конструкції. Таке скло витримує сильні удари і розбити його практично неможливо. Але навіть якщо це станеться, вам не доведеться збирати осколки, всі пошкоджені частини залишаться всередині спеціальної захисної плівки. До речі, не переживайте і про те, що на поверхні легко посковзнутися. Вона обробляється особливим чином, щоб забезпечити комфортне пересування.

Скляна красуня гарантовано стане головною прикрасою будинку і предметом захоплення всіх гостей. Безліч дизайнерських фішок» дозволяють оформити сходи, надавши їй абсолютно неповторний вигляд:

Велика кількість варіантів декору – малюнки, фрагменти фото, орнаменти.
Діодне підсвічування різних тонів повністю змінює і без того яскравий вигляд конструкції.
Скло може бути повністю прозорим, матовим, або мати декоративні вкраплення.