Системи відеоспостереження

10-3-2019

В наш час політичної та економічної нестабільності в країні почастішали випадки зломів, крадіжок і крадіжок. І все частіше ми замислюємося про відчуття безпечності. У зв’язку зі збільшенням «інтересу» зловмисників установка охоронних технічних засобів стала просто необхідністю. Хочемо порекомендувати відеоспостереження

Одним з ефективних засобів захисту свого майна є установка систем відеоспостереження. Ще недавно система відеоспостереження була доступна тільки для великих підприємств, державних установ, банківських структур, але зараз її можна використовувати для охорони будинків і квартир.

Що ж собою являють системи відеоспостереження? Це комплекс охоронних заходів, які здійснюють контроль території з використанням спеціальної апаратури для трансляції, збереження і подальшої обробки відео.

Основні завдання системи відеоспостереження:
фіксація тривожних ситуацій;
попередження неправомірних дій;
візуальний контроль території;
Монтаж системи відеоспостереження вимагає індивідуального підходу. В першу чергу особливу увагу треба приділити місцям, де існує найбільш ймовірність проникнення зловмисників. Також не варто забувати і про територію навколо об’єкту, що охороняється.

«Очима» відеоспостереження вважаються камери, адже саме від них залежить правильний збір відеоматеріалу. Як вибрати камеру спостереження? Яким чином вибрати «ту саму», ідеальну, на що варто звернути увагу при покупці? Давайте перш за все розберемося які види цих пристроїв представлені в сфері технічних розробок. Існують аналогові і цифрові відеокамери. Аналогові камери спостереження мають ліміт своїх дозвільних можливостей, а ось цифрові володіють більш широким спектром функцій. Якщо ж якість картинки вам важлива, то цифрові камери будуть кращим рішенням.

При виборі камер слід розглянути наступні параметри:

місце установки (вулиця/приміщення);
відстань і кут огляду;
світлосприйняття;
умови освітлення;
WDR діапазон;
денний і нічний режим;
інфрачервоне підсвічування.
Для забезпечення безпеки вам будуть потрібні камери, як для вулиці, так і для приміщення. Зовнішні відеокамери оснащені спеціальним герметичним корпусом, який захищає камеру від перепадів температурного режиму і різних зовнішніх впливів. Слід пам’ятати, якщо ви хочете, щоб ваше вуличне обладнання залишалося в цілості, так як можливі посягання на вашу власність, то монтаж камер повинен проводитися вище.

Ще одна важлива характеристика камер – це світлочутливість. При високому рівні світлочутливості, якість зображення чіткіше і зйомка може відтворюватися при темному освітленні. На сьогоднішній день багато відеопристроїв вже оснащені інфрачервоним підсвічуванням. Вона абсолютно невидима для людини і дозволяє вести відеоспостереження в абсолютній темряві.

Охоронний ХОЛДИНГ ось вже багато років надає послуги відеоспостереження. Якісне проектування і обслуговування систем відеонаглядениянашими фахівцями засноване на великому досвіді і високої кваліфікації

Ви запитаєте яка ж вартість установки? На ринку технічних розробок надано широкий ряд систем відеоспостереження. Розцінки на них залежать від якості і виробника.