Що таке газоблок?

11-28-2016

Що таке газоблок
Досить популярним типом матеріалу в сучасному будівництві є газоблок. Він складається з кварцового піску, в’яжучих компонентів, води, а також спеціалізованих добавок. Рідка суміш має високу рухливість і заливається у форми. Відмінною особливістю характеристики технології виробництва газобетону є введення до складу алюмінієвої пудри. Вона починає хімічну реакцію, що супроводжується виділенням деякої кількості газу. Відбувається його рівномірний розподіл за обсягом і після застигання суміші утворюються пори. Твердіння здійснюється в автоклаві (при підвищеному тиску і температурі).Великою перевагою газобетонних блоків є замкнута структура пір. Така особливість, якою володіє газобетон, збільшує показник водонепроникності, а також деякі інші характеристики. Пропоную вам купить газобетон по гарній ціні.

 

Які переваги має газоблок?

 

Серед різноманіття типів бетону, присутніх в наші дні, газоблоки (газобетонні блоки) мають безсумнівні переваги:

 

    •  Можливість легкої обробки звичайним інструментом. Це дозволяє створювати складні конструкції і забезпечує прискорення часу проведення підготовчих заходів.

 

    •  Низька об’ємна маса. При цьому, матеріал володіє достатньо високим показником міцності. Це безперечна гідність газобетону, оскільки зменшення маси стін дозволяє полегшити фундамент і несучі конструкції. У свою чергу, знижується вартість і складність робіт.

 

    •  Тривалий термін служби. Вважається, що блоки здатні зберігати свої властивості протягом багатьох років.Чималу роль у цьому відіграє стійкість до численних атмосферних факторів: опадів, перепадів температур та інших впливів.

 

 

Важлива інформація для приватних забудовників, характеристики

 

Ринок будівельних матеріалів постійно розвивається і газобетон стрімко займає свою нішу. Професіонали рекомендують використовувати цей типу матеріалу для зведення малоповерхових будівель завдяки тому що його характеристики дуже високі. Саме в цій сфері блоки демонструють максимальну ефективність. Якщо порівнювати подібні матеріали з цеглою, то можна побачити значну перевагу в більшості характеристик.

Наша компанія пропонує купити газосилікатні блоки у Володимирі за привабливими цінами, дешеві газоблоки доступні як ніколи. Вся продукція відповідає вимогам високої якості, надійності і довговічності.