Сантехнічні роботи

11-17-2016

Головний напрямок діяльності нашої компанії -це сантехнічні роботи та послуги. Більшість проблем, що виникли з сантехнічним обладнанням та комунікаціями, неможливо вирішити власними силами. Для роботи з сучасними сантехнічними приладами та інженерними комунікаціями потрібні не тільки спеціальні знання і навички, але і спеціальне обладнання. Тому буде краще довірити цю роботу професіоналам.  Замовити любі послуги які стосуются сантехнічних робіт вы можете тут

Сантехнічні роботи — найважливіший і складний етап в обробці квартири або будинку. Ціна помилки тут дуже висока. Тому їх виконання потребує найвищої кваліфікації майстра і його великого досвіду в цій сфері.

Фахівці Бригади Майстрів виконують сантехнічні роботи в Рязані. У нас працюють одні з кращих сантехніків міста. Ми пропонуємо Вам широкий спектр робіт будь-якої складності, наприклад:

  • демонтаж сантех-обладнання
  • пристрій трубопроводів водопостачання, опалення, каналізації
  • установка фільтрів грубої і тонкої очистки
  • монтаж лічильників води
  • пристрій водяних теплих підлог
  • встановлення сантехнічного обладнання будь-якого типу: ванни, унітази, душові кабіни, пральні машини, умивальники, інсталяції, радіатори опалення і т. д.
  • установка водонагрівачів, систем захисту від протікання

Крім того, у нас з’явилася нова послуга — «ванна під ключ»! Вам більше не потрібно шукати для обробки ванної та туалету фахівців різного профілю. Все виконується силами однієї бригади: і сантехнічні роботи, укладання плитки! Це гарантує максимальну якість.

Оцініть якість проведених нами робіт по сантехніці і плитці, в спеціальному розділі портфоліо. Після цього у Вас не залишиться сумнівів, до кого в Рязані краще всього звернутися за Результатом!

Послуги:

Проектування і монтаж інженерних мереж
Проектування і монтаж інженерних мереж приватних будинків та комунально побутових об’єктів.Водопостачання, опалення, каналізація.
Установка сантехніки
Установка, підключення, демонтаж сантехнічних приладів.
Підключення побутової техніки
Фахівці-сантехніки нашої компанії швидко та якісно виконають роботи з підключення та інсталяції будь-якої побутової техніки.
Монтаж опалення
Московська Сантехнічна Служба виконає роботи по монтажу системи опалення, котельні, укладанні водяних теплих підлог, монтажу опалювальних приладів.
Монтаж водопостачання
Роботи з монтажу системи водопостачання квартири або будинку.
Монтаж труб
Прокладка, заміна, розводка трубопроводів з різних матеріалів. Поліпропілен, металопласт, шитий поліетилен.
Установка лічильників води
Наша компанія займається установкою лічильників холодного та гарячого водопостачання. Запросіть фахівців-сантехніків з нашої компанії для швидкої і якісної установки водомірів. Є всі допуски і дозволу.