Решетка ддля внутрипольных конвекторов itermic

7-5-2017

Компанія iTermic виробляє декоративні грати для внутріпольних конвекторів iTermic, а так само для конвекторів інших виробників. При виробництві застосовуються два види матеріалів: алюміній і дерево.
Дерев’яні решітки виробляються з бука і дуба, так як ці породи дерева відомі своїми ізностойкій і стійкими до навантаженнями якостями. Ми пропонуемо решетка ддля внутрипольных конвекторов itermic.
Грати для внутріпольних конвекторів з алюмінію, так само мають естетіческі хороший зовнішній вигляд, стійкі до навантажень і ізностойкій, є більш демократичним з фінансового критерію варіантом. Алюмінієві решітки піддаються анодуванню (фізико-хімічної реакції), в результаті якого він набуває той чи інший відтінок, отже фарбування не потрібно. Анодовані алюмінієві решітки стійкі до подряпин і сколів.
Дерев’яні решітки для внутріпольних конвекторів виготовляються тільки поперечними — рулонними, вибір кольору на даний момент хоч і невеликий, але актуальний — венге і горіх.
Алюмінієві решітки для конвекторів виготовляються двох видів: поперечні та поздовжні. Вибір потрібного виду залежить тільки від стильових переваг дизайнера. Колірна палітра використовувана в решітка з алюмінію дещо ширше: алюмінієвий, золотий, коричневий, черий. Крім стандартного кольору, можливо замовити індвідуально забарвлення в кольори з палітри RAL Classic, але термін виготовлення таких ґрат збільшиться до 30днів.