Ремонт квартир

11-29-2016

Ремонт квартир

Вас цікавить хороший ремонт квартир, і Ви вже прийшли до того, що його повинні робити професіонали?

Тоді послуги нашої компанії — саме для Вас: ми виконуємо ремонтні роботи будь-якої складності в житлових, комерційних і виробничих приміщення:

Хочете, щоб ваш план по оновленню обробки або дизайну будинку, офісу був виконаний у термін, з гарантією якості? Ми знаємо, як це виконати. У нас:

  • Працюють досвідчені майстри,
  • Є система контролю якості,
  • Допомагаємо вибирати і купувати матеріали, необхідні для ремонту,
  • Обов’язкове страхування професійної відповідальності,
  • Вік компанії більше 18 років.

Є бажання зробити ремонт квартир за розумні гроші і не переплачувати?

Для своїх клієнтів наша компанія розробила ефективну систему знижок, бонусів, завжди діють сезонні акції, дізнатися які можна в будь-якому з офісів компанії або скористатися калькулятором розрахунку на сайті.

Не знаєте, як приступити до оновлення квартири, будинку або офісу?

Пропонуємо Вам консультації дизайнерів, скористайтеся послугами нашої диспетчерської служби, запросіть виконроба-консультанта від dom777. На основі ваших побажань ми складемо план майбутніх робіт, розрахувати кошторис, проконсультуємо, які краще використовувати матеріали, укладемо договір і допоможемо, якщо це необхідно, взяти кредит на ремонт квартир або домовимося про розстрочення.

Ви поки не плануєте міняти оздоблення квартири і дизайн кімнат, але вас цікавлять новинки і модні тенденції цього ринку?

Сподіваємося, що наш сайт «dom777» допоможе вам і в цьому питанні. У його розділах ви знайдете приклади робіт майстрів і дизайнерів нашої компанії, корисні матеріали та статті на тему дизайну та оздоблення, заміського будівництва та відгуки. Ми відкриті для діалогу, спілкування і раді поділитися знаннями улюбленій справі.

Особливе місце серед наших послуг займає ремонт квартир в Київі: компанія dom777 починала свою діяльність на українському ринку, поступово створюючи мережу своїх філій у містах України. Ми вважаємо, що стояти на місці нудно, що люди мають право жити в гарних будинках і квартирах і намагаємося, по мірі сил, це реалізувати.

Будемо раді Вам допомогти у вирішенні всіх завдань!