Ремонт гідравлічних систем

8-31-2019

Гідравлічні, трансмісійні стійки — обладнання малої механізації призначений для виконання різних робіт, пов’язаних з монтажем та демонтажем коробок передач, ремонтом, заміною та обслуговуванням вихлопної системи, і ремонтними роботами по двигуну, з іншими елементами системи трансмісії. Хочемо порекомендувати https://hydroklas.com.ua

Цей механізм просто незамінний при виконанні будь-якого ремонту навісного обладнання двигуна транспортних засобів. Даннное обладнання ще називають гідравлічними домкратами. Оскільки трансмісійні стійки працюють за принципом гідравлічного домкрата, таке обладнання дозволяє піднімається вантаж і фіксується на необхідній висоті. І приводом стійок є гідравлічна система підйому і опускання. Основні елементи пристрою трансмісії стійки: корпус, силовий циліндр з вбудованим ручним насосом і робочою рідиною (як правило, гідравлічне масло).

Корпус гідравлічного домкрата є напрямним циліндром і резервуаром для робочої рідини. Посилення від приводний педалі передається через важіль в нагнітаючий насос. Рух вгору педалі призводить до всмоктування робочої рідина з резервуара в порожнину насоса, а при опускання нагнітається в порожнину робочого циліндра, висуваючи шток. Зворотному перетікання рідини перешкоджають всмоктуючий і нагнітальний клапани.