Рекламні вивескі

7-4-2019

Створення будь-якого роду вивісок починається зі створення оригінальних макетів. Ми пропонуємо Вам безліч варіантів від найпростіших до ексклюзивних, самих різних розмірів і конфігурацій. Наші монтажники їх якісно встановлять. З використанням неонового або світлодіодного підсвічування вони будуть вигідно виглядати в будь-який час доби. Хочемо порекомендувати замовити виготовлення вивісок

Вивіска, як кажуть, — «обличчя» будь-якої компанії. Адже саме на неї звертають увагу в першу чергу. І від того, наскільки в очах оточуючих вона буде привабливою, залежить кількість Ваших потенційних клієнтів. Ми зробимо все можливе, щоб Ваша вивіска була не тільки якісно зроблена, але і щоб вона служила маркетингових інструментів по залученню додаткової аудиторії. Тому так важливо врахувати специфіку та напрямки діяльності Вашої компанії.

займається виготовленням вивісок будь-якого виду:

фасадними вивісками,
інтер’єрними вивісками,
декоративними вивісками та ін.

Якщо Вам потрібна яскрава, нестандартна вивіска кращої якості, звертайтеся до нас! Наша компанія створена для того, щоб допомогти Вам підвищити ефективність Вашого бізнесу. Підрядника можна вибрати по портфоліо.

Для виготовлення зовнішньої реклами часто застосовують світлодіоди або світлодіодне підсвічування. Це найбільш популярні сучасні матеріали для її пристрою. Також вони можуть використовуватися для освітлення інтер’єрних елементів. Дані рекламні конструкції, що мають світлодіодне підсвічування, нікого не залишають байдужим! Вони приваблюють інтерес покупців. Інтерес до такого виду реклами не зникає, навпаки, він підвищується! Світлодіодна реклама призначена для зовнішньої реклами-це аналог неонового підсвічування, але вона не вимагає при установці обладнання такого, як високовольтна апаратура. Може легко монтуватися в вивіску. Цим вона забезпечує рівномірну засвічення і доступність простого ремонту. Крім цього, при застосуванні світлодіодів, можна легко додати в конструкцію такі властивості, як:

миготливий пристрій;
його рух;
переливи його яскравості;
різноманітні кольори.

Світлодіодні модулі або світлодіодні кластери. Їх застосовують в світлодіодній рекламі для підсвічування світлових букв об’ємного виду, знаків або світлових коробів. Вони чудово можуть підходити для підсвічування інтер’єру і заміни неону, застосовуваного в зовнішніх світлових конструкціях.

Переваги світлодіодних модулів:

термін їх служби доходить до 100 000 годин;
їх енергоспоживання 12V-24V вважається низьким і безпечним для людини;
вони можуть діяти при температурах, починаючи від-60°C і до 50°C.
у пристроїв є властивості відмінної передачі кольору, насиченість кольорів, великий вид кольорів і їх відтінків;
компактні розміри.