Поради з вибору грифельної фарби

4-15-2017

Можна міняти інтер’єр і освіжати обстановку в квартирі, не роблячи ремонт і перестановку меблів? З сучасними декоративними покриттями для стін це можливо. Не так давно у продажу з’явилися грифельна фарба, за допомогою якої можна перетворити власну квартиру. Стіни перетворяться в місце для творчості, намальовані і прикріплені зображення можна буде міняти з якою завгодно періодичністю і оформляти простір у необхідному стилі. Простір для творчості просто безмежний, але для початку розберемося, як вибрати грифельну  фарбу, яким виробникам варто довіряти і чи можна зробити таку фарбу самостійно. Пропоную купити грифельная краска за доступною ціною
№1. ГРИФЕЛЬНА ФАРБА: ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Знайомі всім нам шкільні дошки сьогодні знаходять велике поширення в домашніх інтер’єрах. Покривати грифельній фарбою можна що завгодно, а в підсумку виходить не просто поверхню, на якій можна малювати, а справжній елемент декору. Нерідко сьогодні оброблені грифельній фарбою стіни можна зустріти в кафе і магазинах.

Матеріал виробляється на латексній основі, він водорозчинний. Після висихання фарба утворює міцну поверхню, на якій можна скільки завгодно разів малювати крейдою, прати малюнки та малювати заново.

грифельна фарба

Основні переваги грифельній фарби:

тверде, міцне і зносостійке покриття;
екологічність, безпека, відсутність запаху;
красива матова поверхня, яка може мати будь-який відтінок, хоча найчастіше у продажу можна зустріти матеріал чорного і зеленого кольорів;
пожежна безпека;
написи легко стираються з поверхні за допомогою води і мила.
Маса переваг покриття призвели до того, що сьогодні фарба починає активно використовуватися і як самостійне покриття, а не лише спосіб виділити окрему частину стіни для подальшого декорування малюнками.

Якщо ж перед нанесенням грифельній фарби використовувати магнітний грунт, то можна отримати ще більш цікаву і функціональну поверхню, яку можна використовувати для навчальних занять, творчості та прикраси інтер’єру.