Подводка для глаз

7-29-2017

Очі жінки можуть розповісти про неї більше, ніж будь-які слова. Саме вони можуть зачаровувати і відштовхувати, залучати і тримати на відстані. І щоб створити потрібний ефект, іноді доводиться вдаватися до хитрощів. Додати очам виразності можна різними способами, але найбільш виграшним в будь-якому випадку буде макіяж з використанням підводки для очей. Це засіб завдяки своїй консистенції ідеально лягає на повіку і дозволяє намалювати ідеально рівні, чіткі стрілки. У нас найкраща, подводка для глаз.

Деякі дівчата часто відмовляють собі в задоволенні ходити зі стрілками, а дарма, адже трохи практики та сучасні засоби творять чудеса. Рівні, чіткі лінії по верхньому століттю візуально збільшують очі, роблять погляд більш привабливим і відкритим. Тим більше, такий макіяж актуальне вже кілька сезонів поспіль, а це означає, що ви завжди будете в моді.

Професійні підводки бувають:

рідкі на гелевою або кремовій основі;
у вигляді маркера;
сухі.
Плюси використання рідкої підводки для очей на гелевою або кремовій основі:

яскравість, так як стрілки, намальовані таким способом, завжди будуть яскравіше, ніж олівцем;
зручне нанесення, завдяки чому можна швидко і легко зробити макіяж;
компактний розмір, адже більшість коштів випускається в зручних форматах, з-за чого їх зручно носити з собою.
Інші варіанти теж дозволяють створити неповторний образ. Так, маркери є відмінним варіантом для тих, хто взагалі не вміє малювати стрілки, а суха підводка трохи нагадує тіні.

Що стосується консистенції, рідка підводка для очей володіє більш ніжною і рідкої текстурою, ніж будь-який інший засіб того ж призначення. При цьому вона досить стійка, що дозволяє не турбуватися про макіяж протягом всього дня.