Пластикові вікна Рехау Харків

12-18-2016

Пластикові вікна Рехау Харків
REHAU – бренд зі світовим ім’ям, з яким у мільйонів людей в різних країнах вже 60 років асоціюються якісні і красиві пластикові вікна. В даний час компанія REHAU має кілька десятків заводів та представництв по всьому світу і власний НДІ. Пропоную вам придбати пластиковые окна харьков по доступный ціні.

  • Стандарт Rehau Blitz — універсальні вікна, які ідеально підходять як для житлових опалювальних приміщень, так і для веранд, лоджій і балконів.Характерна особливість Стандарт»Rehau Blitz — особливий (15%) скіс лицьової сторони профілю, — вікно має оригінальний і приємний зовнішній вигляд, прекрасно гармоніює з будь-яким інтер’єром.
  • Серія вікон Термо Rehau SIB придумана спеціально для застосування в умовах суворого клімату (в тому числі, в Україні). Їх опір теплопередачі складає 0,8 м2°C/Вт, що є відмінним показникам для ринку пластикових конструкцій.«Термо» Rehau Sib – — хороший спосіб підвищення шумо-і теплоізоляції житлових приміщень. Профіль оснащений додатковою (вбудованої) повітряною камерою «Термо блок», завдяки цьому рівень теплоізоляції істотно зростає.
  • DELIGHT-DESIGN «СуперТермо» Для тих, кому подобається перебувати в добре і яскраво освітлених приміщеннях, придумані DELIGHT-DESIGN СуперТермо» з вузькими рамами віконного профілю. За рахунок нешироких рам вони візуально більш компактні, а їх світлопропускання підвищується на 10 відсотків.
  • Термо Ексклюзив Rehau Delight відрізняються декоративними деталями і згладженими лініями профілю, тому вони відмінно впишуться в будь-який, навіть самий оригінальний і дорогий інтер’єр.
  • Еліт Rehau Brilliant — пластикові вікна рехау преміум-класу, які мають серйозну перевагу перед більшістю своїх аналогів – вони дуже невибагливі в обслуговуванні, тому для їх експлуатації не потрібні особливі умови.Відмінні риси:
   • виключно висока ступінь теплоізоляції;
   • хороша водо-і повітронепроникність, завдяки двом контурам ущільнення, вони являють собою надійний та ефективний захист від протягів, вологи і пилу;
   • ідеально рівна поверхня, за якою дуже зручно доглядати.