Пластикові двері

11-29-2016

Пластикові двері

Значення двері відомо кожному з нас, а про пластикові двері, які користуються зараз великим попитом, знають практично всі. Але все ж, нагадаємо, що двері — це конструкція, встановлена у відповідному отворі стіни для входу і виходу, а також для закриття і відкриття цього отвору.
Конструкція будь-двері з пластику складається з полотна в розмірах відповідного отвору, навісного пристрою, який дозволяє полотну переміщатися, для звільнення отвору, фіксуючого пристрою, що забезпечує стійкість полотна в закритому стані, дверної ручки, за допомогою якої здійснюється відкриття, і декоративні елементи.

Пластикові двері особливості

Основним матеріалом для виготовлення пластикових дверей служить ПВХ-профіль. Існує кілька різновидів. Пластикові двері, які відрізняються варіантом відкривання: паралельно-зсувні, підйомно-зсувні, складні конструкції, а також орні двері ПВХ.

В даний час за призначенням розрізняють три види пластикових дверей:

  1. Вхідні пластикові двері
  2. пластикові Балконні двері
  3. Міжкімнатні

Відрізняються пластикові двері і за матеріалами, які використовуються у виробництві, а також по застосованій фурнітури, замків та доводчиків. Розглянемо кожну різновид пластикових дверей докладно.

Вхідні пластикові двері — це двері, які здатні забезпечувати вашій оселі довговічну захист. Компанія evrofasad пропонує різноманітні вхідних пластикових дверей, фото яких продемонстровані на сайті. Для виготовлення вхідних груп застосовується спеціальний високоміцний профіль ПВХ, який ніколи не деформується і відмінно зберігає свою форму, незалежно від впливу жорстких погодних умов, і це завдяки посиленому металевого армування і товщині стінок самого профілю.Одним словом, вуличні вхідні пластикові двері, чудово витримують температурні перепади і будь-які силові навантаження. Вони відмінно забезпечують шумо — і теплоізоляцію, а в якості замку використовуються системи з декількома точками замикання.

У виробництві використовується посилена фурнітура, розрахована на часте відкривання-закривання. Наприклад, петлі досить міцні, щоб могли витримувати вагу дверей. Також використовуються натискні гарнітури або ручки різноманітної форми. Саме з цими особливостями пов’язаний той факт, що ціна вхідних пластикових дверей декілька вище, ніж на міжкімнатні варіанти.

пластикові Балконні двері — це непрості конструкції, не тільки забезпечують вихід на балкон. Це пристрої, до яких пред’являються суворі вимоги, як і до будь-яких віконних конструкцій. Пластикові балконні двері повинні бути абсолютно герметичними, володіти високою міцністю, хорошими тепло — і звукоізоляційними властивостями, не пропускати холодне повітря з вулиці. Всіма цими особливостями володіють пластикові балконні двері у этой компании в Минске , в їх виробництві використовуються високоякісні профілі Rehau і фурнітури Roto. А їх гарний вигляд дозволяє творцям втілити в реальність саме оригінальне дизайнерське рішення, при цьому, не тільки прикрасивши, але і надійно захистивши ваше житло. У Компанії evrofasad можна замовити пластикові балконні двері зі склом, а також глухі.
Міжкімнатні пластикові двері — це не тільки якісні конструкції, але і прекрасний елемент дизайну інтер’єру, здатний назавжди позбавити від зайвих турбот, пов’язаних з доглядом, одночасно бездоганно виконувати свої функції довгі роки. Буквально через короткий час після установки в своєму будинку міжкімнатних пластикових дверей, ви вже зрозумієте, скільки зайвих грошових витрат і додаткового праці вимагають дверні конструкції з будь-якого іншого матеріалу!

Пластикові двері не потрібно перефарбовувати, покривати лаком, вони не вигорають на сонці і зберігають свій первозданний вигляд назавжди. Вони стійкі до перепадів вологості, температури в приміщенні, ніколи не розбухнуть, не розсохнуться і що важливо, не будуть скрипіти ніколи.

Вони володіють високою стійкістю і практично до всіх хімічних сполук і абразивних речовин, тому будь-який миючий засіб, нехай навіть невдало вибране, ніколи не може залишити на них неприємних розлучень. Компанія evrofasad пропонує придбати якісні міжкімнатні пластикові двері недорого, здатні прикрасити будь-яке сучасне приміщення, будь це житлове або офісне.

Один з критеріїв класифікації пластикових дверей — це вид заповнення дверних полотен. Наприклад, балконні і міжкімнатні двері можуть бути зі склом, притому для цього використовуються різні види скла: армовані, багатошарові, загартовані або візерункові.

Глухі двері (можуть бути з заповненими панелями або іншими непрозорими матеріалами) є хорошим вибором в якості вхідних або міжкімнатних дверей. Світле (світлопрозора, заповненої з верхньою частиною і глухий нижній) будуть ідеальні для виходу на балкон і між кімнатами. На пластикові вхідні двері ціни залежать і від обробки профілів. Декоративні гарні скрізь, а в Компанії evrofasad вони не тільки красиві, але і високоякісні. Обробка профілів може бути різноманітною. Самий звичайний білий, але є і двері з кольоровими профілями, в самих різних варіантах. Ламіновані двері відбуваються декоративною плівкою. Існують і пофарбовані лакофарбовим матеріалом варіанти. З фото пластикових дверей з різною декорацією можете ознайомитися на сайті компанії.

Сучасні пластикові двері від Компанії evrofasad — це прекрасне економічне рішення в інтер’єрі вашого будинку на довгі роки.