Пістолет для практичної стрільби. Як вибрати краще

10-20-2017

Новички здійснюють одні і ті ж помилки при виборі пневматичного пістолета для практичної стрільби. Спочатку купують те, що подобається, а потім те, що потрібно. Тут я не назву жодної моделі пістолетів, щоб кожен міг зробити усвідомлений вибір. Кожен сам для себе вирішує, яку ціну він готовий платити за прихильність до тієї чи іншої системи.Пропоную купити запчасти для пневматики

У нашій групі на Facebook тези про те, що головне не зброя, а стрілець часто змінюються тезами про те, що не всі пістолети однаково точні і надійні – звідси і розкид результатів на матчах. Я завжди за те, щоб у кожного майстра був відповідний його рівню пістолет для практичної стрільби. Тут важливо зрозуміти цікава вам практична стрільба як спорт з його змагальним духом, чи достатньо простого участі в матчі.

Хочу пояснити методику визначення правильного пістолета.

Що таке «правильний» пневматичний пістолет для практичної стрільби? Це той, який легко самостійно з іграшкового перетворити в спортивний пістолет. Той, який відповідає вимогам до спортивної дисципліни. Той, який легко підтримувати в справному стані. Той, для якого є достатній вибір спортивної амуніції.

І найголовніше – «правильний» пістолет той, на який не можна буде звалити свої невдачі.

Тому, вибираючи собі пневматичний пістолет для практичної стрільби, потрібно розуміти, що всі пістолети за $100-200 виготовлені з недорогих матеріалів і розраховані на епізодичне використання зі слабкими газами. Жоден з них не витримає інтенсивних тренувань. Прикро коли пістолет ламається через кілька тисяч пострілів. Прикро, якщо це відбувається під час матчу. Тому дуже важливо, щоб якісні запчастини для вашого пістолета були легкодоступні. Вивчіть, на які моделі пістолетів найбільше частин в інтернет-магазинах Гонконгу, адже саме там виробляються майже всі запчастини для айрсофт зброї. Вибравши «екзотичний» пістолет можна опинитися в складній ситуації при необхідності ремонту.

Сама дисципліна практична стрільба пред’являє певні вимоги до пневматичної пістолета. По-перше, всі пістолети з правилами поділяються на різні класи: Стандартний, Серійний, Класичний, Відкритий. Вибираючи собі пістолет важливо розуміти в який клас ви з ним потрапляєте і які обмеження накладаються правилами на зброю в тому чи іншому класі.

Купуючи екзотичний пістолет необхідно чітко уявляти наскільки він буде зручний для спортивних змагань: обсяг і місткість магазину, зручність скидання магазину, тип використовуваного газу, зручність включення і вимкнення запобіжника, фактична довжина стовбура, можливість регулювання прицільних пристосувань, характер і амплітуда ходу спускового гачка і т. д. Треба розуміти, що аирсофт пістолет тільки зовні схожий на свого прототипу світу з бойової зброї. І всі достоїнства і переваги легендарних вогнепальних моделей не переходять автоматично на їх пневматичні копії.

Крім того пневматичні пістолети різних виробників відрізняються один від одного точністю і стабільністю стрільби.