Підвіконня з натурального каменю

12-7-2016

85126

Підвіконня з натурального каменю. Підвіконня з натурального каменю — це практично, естетично, довговічно і красиво. Природа наділила натуральні камені багатою колірною гамою, тому можна з легкістю підібрати вдале рішення для будь-якого інтер’єру. Пропоную Подоконники из мрамора
Натуральний камінь — граніт, мармур, онікс — поставляється на виробництво у вигляді великих брил (слябів). Слід пам’ятати, що одна і та ж порода може мати різне забарвлення і тому підвіконня можуть бути різного кольору. Також слід врахувати ще один фактор — чим менше прожилок у каменю, тим менша ймовірність появи в ньому тріщин.
Підвіконня з натурального каменю бувають різних форм і розмірів. Це залежить від площі приміщення і ваших бажань. Підвіконня з каменю все активніше витісняють з ринку своїх штучних побратимів. Люди все частіше замислюються про своє здоров’я, а підвіконня з натурального каменю відрізняються високим ступенем екологічної безпеки. Крім того, вони є ознакою сталості, несуть в домівку живу енергію самої природи, а величезна кількість відтінків і фактур дозволяє створювати унікальні вироби.
Виготовлення підвіконь з каменю — процес досить трудомісткий. Залежно від кольору і зернистості, а також від сфери застосування натуральний камінь можна обробити по-різному. Його можна відполірувати до дзеркального блиску або зробити поверхню матовою, а можна застосувати ефект штучного старіння.
Підвіконня з натурального каменю дають можливість додати інтер’єру вишуканість і неповторність.
Один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення підвіконь — граніт. Підвіконня з цього матеріалу відрізняються міцністю, довговічністю. Вибираючи матеріал, не забудьте поцікавитися у продавця сертифікат радіаційно-гігієнічної безпеки. Граніт має бути 1-го класу.
Велику популярність придбали мармурові підвіконня. Мармур є елітним матеріалом і надає будь-якому інтер’єру розкішний благородний вигляд. Мармур — це гірська порода. На його колір впливають домішки, завдяки яким матеріал набуває самі різні відтінки. Мармур буває рожевим, блакитним, сірим, синьо-чорним, золотистим. Малюнок виробу залежить і від напрямку, по якому проводиться розпил. Якщо з часом мармурове підвіконня потьмяніє, то другу молодість матеріалу повернуть шліфування та полірування.
Стандартна товщина підвіконь — 20 або 30 мм; товщина: 40 мм виходить за рахунок підклеювання до торця. Торцях підвіконь додаються різні фігурні форми.
Полірована поверхня каменю боїться подряпин. На мармур не можна проливати забарвлені рідини, такі як чай, кава, вино.
Підвіконня з штучного каменю. На зміну масивів мармуру, граніту, базальту та інших дорогих порід приходять штучно створені матеріали.
Історія штучного каменю починається з винаходу складу, що дозволяє виготовляти матеріал, який не поступається по міцності натуральному каменю. До складу штучного каменю входять акрилова смола, тригідрат алюмінію і харчові барвники. Ці компоненти використовуються в медицині, косметології, вони абсолютно нешкідливі для людей, не токсичні і не виділяють в процесі експлуатації шкідливих випарів, не радіоактивні.
Підвіконня з штучного каменю
З штучного каменю в сучасному інтер’єрному дизайні створюють самі різноманітні по складності конструкції — стільниці, підвіконня, барні стійки, умивальники та мийки.
Різноманітні кольори і малюнки, що імітують натуральний камінь, пояснюють інтерес до цього матеріалу.
Вироби з штучного каменю не мають пористої структури, у них немає тріщин. Його щільна структура стійка до подряпин, температурних перепадів, підвищеної вологості, бактеріального забруднення, вона витримує досить великі навантаження по вазі.
Штучний камінь є дуже твердим матеріалом, а за своєю красою він не поступається натуральному. Він повністю імітує природний камінь, а за багатьма показниками перевершує його. У штучного каменю є багато переваг: простота поводження з поверхнею виробу (не виникає тріщин і подряпин), він не боїться високої температури.
Підвіконня з штучного каменю виглядають естетично і солідно. Висока термостійкість є ще однією перевагою підвіконь з цього матеріалу, при перепадах температур вони не деформуються й не втрачають своєї міцності. На них без побоювання можна ставити важкі предмети.