Переваги вінілового сайдинга

3-14-2020

Вибираючи матеріали для облицювання свого будинку, кожен власник має на цей рахунок свої власні міркування. Для кого-то найкращим варіантом як і раніше є перевірена часом дерев’яна вагонка, хтось вважає, що його будинок повинен бути справжньою фортецею, і вважає за краще камінь. Але з кожним роком стає все більше тих, хто віддає перевагу сайдингу ПВХ, або, як його ще називають, вініловому сайдингу. Також хочемо порекомендувати почитати про сайдинг на сайті http://vorobus.com/2020/01/yakisnyy-saydynh-za-vyhidnymy-tsinamy-u-lvovi.html

Вініловий сайдинг користується високою популярністю цілком заслужено — не один десяток років будівлі, облицьовані сайдингом, стоять по всьому світу. Зовнішній вигляд панелей відрізняється дивовижною різноманітністю, завдяки чому сайдинг вважається універсальним, і може використовуватися при обробці будь-якої будівлі. Купуючи сайдинг, необхідно подбати про комплектуючих, аксесуарах і добірних елементах, які пропонують виробники.

Види сайдинга
Основна сфера застосування металевого-Промислове будівництво. Вінілові панелі з цією метою застосовуються рідко. Основна перевага металевого сайдинга, який може бути виготовлений зі сталі або алюмінію – це пожежна безпека. Однак він володіє і істотним недоліком, що ускладнює його використання в малоповерховому будівництві-великою вагою. Набагато частіше для облицювання заміських будинків і котеджів застосовується вініловий сайдинг. Матеріал, з якого він виготовлений-ПВХ, легкий, його зручно монтувати, і у нього доступна ціна.

Стандартна панель вінілового сайдинга має в довжину 300 — 400 мм, при ширині 200-250 мм і товщині близько 1 мм.така панель не тільки дуже функціональна, вона відрізняється ще й привабливим зовнішнім виглядом. Деякі моделі сайдинга з ПВХ зовні не відрізняються від дерев’яної дошки, і в той же час вони набагато більш зручні в установці і довговічні.

Переваги сайдинга ПВХ
Основною перевагою вінілового сайдинга є зручність і легкість монтажу. Для цього не потрібно спеціальних інструментів, виконати його може навіть людина, яка не має досвіду, досить слідувати детальній інструкції.
Інша важлива перевага сайдинга ПВХ-доступна ціна. Економічність сайдинга проявляється і у відсутності необхідності в постійному догляді. Будинки, облицьовані сайдингом, здатні зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох років без ремонту.
Вініловий сайдинг можна встановлювати не тільки на нові, але і на старі будівлі, надаючи їм привабливий вигляд.