Переваги алюмінієвих виробів.

2-15-2018

Переваги алюмінієвих виробів.
Вікна з холодного та теплого алюмінію все сміливіше входять в сучасне будівництво. Зовсім недавно цей матеріал використовувався лише в комерційному будівництві торгових та офісних центрів, промислових будівель і споруд. Сьогодні використання вікон з алюмінію стає все популярнішим у житловому будівництві. Архітектори все частіше використовують у приватному секторі алюмінієві конструкції, оцінюючи їх легкість, міцність і сучасний дизайн. Конструкції з алюмінію мають свої переваги в порівнянні з аналогічними виробами з дерева або металопластику. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі алюминиевая труба.
На відміну від деревини алюміній стійкий до несприятливих погодних умов, не розтріскується і не піддається корозії. Порівняно з конструкціями з ПВХ алюмінієві віконно-дверні системи не деформуються під впливом сонячного випромінювання, більш пожежостійкі. Вікна з алюмінію більш довговічні їх термін служби-понад 80 років, а фурнітуру і ущільнювач можна регулювати і замінювати на більш сучасні. Алюмінієві конструкції покриваються стійкими до зносу порошковими фарбами або декоруються під структуру дерева, вони не вимагають особливого догляду як дерев’яні поверхні.
Існування холодних і теплих профільних систем охоплює практично всю область застосування алюмінієвих вікон в склінні. Холодні алюмінієві віконні системи використовують для скління неопалюваних приміщень або всередині приміщень, тобто там, де збереження тепла не потрібно. Алюмінієвий профіль в таких конструкціях зазвичай однокамерний, заповнення — скло товщиною від 4 до 6мм або склопакет до 24мм.