Palladiumbud: Як вибрати квартиру в новобудові

12-8-2016

На сьогоднішній день на ринку представлена величезна кількість новобудов, які знаходяться у різному ступені готовності, на мою думку краща новобудова це Palladiumbud в броварах. Прийнято вважати, що складність придбання квартири полягає у виборі району та підборі об’єкта, який виявиться відповідним по вартості. Але сьогодні в Києві та Петербурзі пропонується більше 1000 новобудов. І вибір деколи виявляється не так простий, адже тільки професіонали знають, що існує ряд особливостей, на які слід звернути увагу.

Допоможуть при виборі і загальні поради експертів про те, як правильно вибирати квартиру в новобудові, наприклад сьогодні проведні єксперти рекомендують купивати квартиру в броварах ціна у ЖК Palladiumbud, квартири у цій новобудові ви можете подивитися тут http://palladiumbud.com.ua/rus/kvartiry
Як вибрати квартиру в новобудові

Сторони світу
Цей показник позначається на стані здоров’я мешканців. Кращим рішенням є квартира, де вітальня з кухнею дивляться на вулицю, а дитяча кімната і спальня виходять в тихий двір. Житло повинно потрапляти максимальна кількість сонця, а тому добре коли вікна дивляться на південний захід, південний схід і південь. При виборі однокімнатної квартири, слід віддавати перевагу квартирах, вікна яких виходять у двір, тоді можна буде спати в теплу пору доби з відкритими вікнами.

Вид з вікна
Підібравши цікавий варіант, важливо з’їздити на об’єкт, подивитися на квартиру здалеку, зрозуміти, де розташовуються її вікна, і уявити який вид відкривається з них. В одному багатосекційним будинку, вікна якого виходять у двір, види кожної секції можуть відрізнятися. Слід подумати і про те, чи не будуть найближчим часом відбуватися якісь зміни з наявними в даний момент виглядом. Можна відвідати районного архітектора і розпитати його про плани забудови, навколо будинку, де планується покупка квартири.

Вибір поверху
Існує думка, що найкрасивіші види відкриваються з найвищих поверхів. Це не завжди так. Жителі останніх поверхів висотних будинків нерідко можуть спостерігати у вікна постійну будівництво, сірі дахи сусідніх будинків, промзону, кільцеву дорогу — не найкрасивіші види. Картина за вікнами квартир, розташованих нижче, може виявитися набагато приємніше.

Багато хто вважає, що чим вище розташовується квартира, тим більше в ній буде свіжого повітря. І це дійсно так. Квартири, які розташовуються від 1 до 4 поверху, страждають від нестачі кисню, повітря наповнене вихлопними газами, особливо це помітно в будинках, де двір погано продувається. Жителі 7-10 поверху стикаються з іншою проблемою – дим від котелень, який може укутувати будинку щільною димовою завісою в безвітряну погоду. У багатьох містах є шкідливі виробництва, від яких дістається всім квартирах, незалежно від висоти їх розташування.