Особливості пристрою і вибору навісного гаражного замку

6-27-2018


Безпека гаража залежить від декількох чинників, серед яких можна виділити два основних:
У цій статті мова піде про замки для гаражної двері. Навіть при відмінно укріпленої дверей немає гарантії безпеки вашого майна, якщо не вибрано відповідний замок. Спеціальних замків для гаражів не існує, тому необхідно пред’явити підвищені вимоги при виборі з наявних моделей. Більшість людей вважає, що чим замок масивніше, тим він надійніший. Хочу запропонувати купити замки навесные

Проте, великі ригелі не є гарантією безпеки. Найпопулярнішими замками для гаражів були і залишаються замки навісні. Такі замки знайомі кожному, вони замикають сараї підвали, їх широко використовують і в гаражах. Навісний замок складається з тіла замку і дужки, яка протягується в вушка і замикається в тілі.

На двостулкової двері вушка розташовуються на стулках дверей, а в гаражі, найчастіше, одна з скоб може бути розташована на полотні дверей, а інша – на хвіртці. Для того, щоб забезпечити більшу безпеку запірного механізму, необхідно, насамперед, звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені двері і скоби-вушка. Товщина металу повинна бути ніяк не менше 4 мм, в ідеалі — чим товще, тим краще. Найголовніше — не перестаратися, щоб в отвір пролазила дужка замка.

До речі, саме дужка замка, поряд з кріпленням петель, є самим уразливим і податливим місцем в замку. Тому, вибираючи замок, необхідно звернути увагу на наступні фактори:

якість сталі, з якої він виготовлений. Сучасні моделі замків повністю приховують вушка, захищаючи замок від грабіжників;
переважно, щоб корпус був виконаний з суцільнометалевою пластини;
додатково можна встановити корпус, що захищає корпус і вуха замку;
компанію-виробника замку. Чим надійніше репутація і більше вибір моделей, тим спокійніше ви можете придбати вибране виріб;
надійний замок буде мати більш високу вартість – до цього треба бути готовим і економити на замку, захищає ваш автомобіль.
Купити навісний замок, Ви можете у нас в інтернет магазині Аквалайн!
Обираючи замок, зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Корпус повинен бути виконаний з міцного металу, а дужка – із загартованої сталі.

Серед моделей навісних замків вигідно виділяються замки з замикаючим металевим пальцем. Метал, з якого виготовлений палець, забезпечує його надійність, спосіб з’єднання з тілом дозволяє гарантувати надійність. Палець захищений скобами, і його не так просто вирвати зловмисникам, як дужку навісного замку.

Для захисту від впливу несприятливих умов замок повинен володіти антикорозійними властивостями. Не піддається корозії хромована сталь, крім того, такий замок не так просто спиляти або зламати.

Для виготовлення навісних замків використовуються наступні матеріали:

Алюміній – такі замки слабкі і легко піддаються сторонньому впливу;
Латунь або інші сплави міді – краще стримують вплив, більш міцні;
Чавунні – міцні замки, але чавун стає досить крихким при впливі низьких температур
Високоміцна хромована або легована нержавіюча сталь – найбільш оптимальний матеріал для виготовлення замків, але і вартість таких замикаючих пристроїв буде значно вище інших.
Окрема категорія навісних замків – замки, що мають кодовий механізм

Як зламати кодовий замок?
Кодові замки з’явилися на сучасному ринку відносно недавно, але вже здобули велику популярність. Довіра споживачів завойовано за допомогою нового підходу до організації запірного механізму.

Конструкція замку не передбачає наявності звичної замкової щілини, захищаючи від злому за допомогою підбору ключа або відмички. Крім того, відсутність ключів зводить ризик їх втрати до нуля. Цифрову комбінацію можна змінювати за першим бажанням, знижуючи, таким чином, вірогідність того, що хтось дізнається код і скористається ним. Природно, цифрова комбінація навісного гаражного замку повинна зберігатися в суворій таємниці і не передаватися третім особам.

Підводячи підсумки, можна звернути увагу на деякі важливі деталі цього типу запірних механізмів:

цей вид замків буває виключно механічним,
замикати і відмикати двері з таким замком ви зможете лише з тієї сторони, де він кріпиться. Зазвичай з зовнішньої.
Класифікація навісних замків
За внутрішньою будовою:

Циліндровий варіант замку. Корпус даного виробу і його механізм суміщені. Найкращими для захисту вашого гаража є замки з фасонним пазом і перфорованим ключем. Даний ключ володіє високими захисними характеристиками. Система може бути додатково захищена від морозів;
Дисковий механізм. Пристрій даного виробу включає в себе деяку кількість дисків. Ці диски мають можливість обертатися. І в кожному з них є отвір під спеціальну частину ключа, а також проріз для спеціальної стрижневий балансування. Дані диски розміщені в особливу ємність. І коли ключ ідеально підходить до всіх пазам і задає обертання, приходить в рух ригель. Особливий балансуючий захищає стрижень від відкриття замку іншим, невідповідним ключем. А якщо ви користуєтеся правильним ключем, то диски приходять в рух, утворюючи канавку для падіння балансу, звільняючи, таким чином, стакан і не перешкоджаючи відкривання замку. Нерідко пристрій включає в себе додатковий антикорозійний захист. Це досить поширений варіант в конструкції даного замку;
Помповий механізм. У цій конструкції кожна сувальда в якому оснащена самостійної пружиною. Такою, що являє собою стрижень, зафіксований під необхідним кутом. Для більшої надійності і безпеки конструкція може включати в себе здвоєні сувальди.
Бессувальдные (ригельні) замки. У такій моделі 2-4 поворотні пластинки, кожна з яких має одну опуклу і одну плоску грань, з’єднані між собою. Проміжки між ригелями утворюють характерний малюнок, відповідний пазам на висувній дужці. Плоский ключ має дві активні сторони дозволяє привести механізм у рух і відкрити або закрити замок двері.