Оренда спецтехніки по ціні власника

11-28-2016

Оренда спецтехніки по ціні власника
Оренда спецтехніки  – це наша спеціалізація і Ваша можливість своєчасно і з вигодою для Вас, використовувати надане обладнання на свій розсуд.

Ми здаємо в оренду спецтехніку, як приватним, так і юридичним особам.

Не намагайтеся заощадити, звертаючись в сумнівні організації. Зверніться до нас і Ваші плани будуть реалізовані понад нормативів! Пропоную вам замовити у нас аренда крана, та іншу спецтехніку.

Ми не обіцяємо, ми просто робимо свою роботу!

Надамо Вам:

 • Будь-який вид спецтехніки, на будь-який термін без переплат і націнок;
 • Комплексне виконання об’ємного замовлення на ту техніку, яка необхідна Вам для здійснення своєї діяльності на Вашому об’єкті;
 • Понад 200 одиниць спеціалізованих машин, наявних у парку;
 • Тільки якісне обладнання, яке пройшло технічний огляд повністю готове до робочої діяльності. Наша техніка регулярно поповнюється і оновлюється. Нам не потрібні збої в роботі із-за поломки машин;
 • Кваліфікованого фахівця, професіонала в сфері водіння різних видів спеціалізованих авто, що має мінімальний 5-річний стаж роботи.

10 Причин, чому вибирають нас

 1. Професіоналізм і високий рівень обслуговування;
 2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 3. Величезний асортимент будівельної техніки;
 4. Якість і надійність, пропонованого нами обладнання. Перед здачею техніки в експлуатацію, вона проходить ретельний огляд;
 5. Надання машин в строго обумовлені терміни, без затримок і переплат;
 6. Демократична орендна вартість, доступна навіть для приватної особи;
 7. У святкові та вихідні дні у нас не існує додаткових націнок;
 8. Все обладнання може бути представлено, як для довгострокового, так і для короткочасного використання;
 9. Доставка спецтехніки до об’єкта замовника здійснюється нашими співробітниками;
 10. Наша діяльність охоплює територію Москви і Московської області;
 11. У нашій команді працюють висококваліфіковані професіонали, які володіють певними навиками, які необхідні при роботі зі спецтехнікою;

Крім всіх вигод і переваг ми компетентні в підборі техніки для оренди відповідно до поставлених Вами завдань. Нам абсолютно не важливо, «новачок» Ви в будівельному бізнесі або представник великої організації. Наші співробітники в будь-якому випадку нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі необхідного обладнання, яке дозволить скоротити Ваші витрати і раціонально побудувати весь робочий процес.

5 типових проблем, з якими стикаються клієнти

1) Організації, що надають будівельну техніку в оренду, проявляють недбалість і надають обладнання, непридатний для експлуатації. Внаслідок такого ставлення у клієнта може сформуватися стійке негативне думка абсолютно про всі компанії, які займаються аналогічною діяльністю.

Ми не з їх числа, наш професіоналізм перевірений часом.

2) Домовившись про надання техніки на певний період, вона може бути надана в термін, внаслідок чого для клієнта це може обернутися упущеною вигодою.

З нами Вам не варто цього побоюватися;

3) Не гарантують безпеку виконуваних робіт. Приватна особа чи організація, беручи в оренду спецтехніку у недобросовісних компаній, не застрахований від непередбачених ситуацій та ризику фінансових втрат.

Ми гарантуємо Вам досягнення того результату, який був запланований Вами;

4) Надають недосвідчених співробітників для роботи на спеціалізованій техніці.

Ми можемо надати всю необхідну інформацію про професійну підготовку нашого робочого складу;

5) Не мають дозволу на проведення робіт.

Наша документація завжди у вільному доступі для наших клієнтів. Ви можете переконатися в нашій компетенції.

Оренда спецтехніки — це наше головне завдання!

Ми професійно займаємося здачею в оренду спецтехніки. Ми готові запропонувати вам необхідну спецтехніку напрокат і стати вашим надійним партнером. Надаємо якісне обладнання, готове до роботи в будь-яку погоду і при будь-яких обставин.Надамо вам повну інформацію про здаваної в оренду техніки, допоможемо вибрати оптимальну, що підходить саме для ваших потреб спецтехніку. Ми дбаємо про власну репутацію — за цієї причини спецтехніка, пропонована нами через сайт, завжди знаходиться у чудовому стані і може бути швидко орендована.
Ми працюємо виключно з тими виробниками, які зуміли зарекомендувати себе у сфері спецтехніки — наші партнери виконують все необхідне післягарантійне і сервісне обслуговування — це дозволяє нашим замовникам бути впевненими в безвідмовності і надійності нашого парку спецтехніки.

Як правильно підібрати спецтехніку в оренду

Для того, що б правильно підібрати для Васспецтехніку, слід повідомити такі моменти як:

 • Характер майбутніх робіт;
 • Особливості місцевості, де будуть проводитися роботи;
 • Обсяги робіт.

Виходячи з цього, наш фахівець запропонує замовнику модель з потрібними характеристиками. При виборі орендованої спецтехніки важливо враховувати її вантажопідйомність, потужність двигуна і можливість вирішення нестандартних завдань. Всі ці нюанси будуть прийняті до уваги для того, щоб забезпечити наших клієнтів всім, що їм потрібно.