Оренда екскаватора

11-28-2016

Оренда екскаватора
Оренда екскаватора в Росії потрібно організаціям та фізичним особам при необхідності виконати значний обсяг землерийних, демонтажних і навантажувальних робіт у стислі терміни. Малим і середнім підприємствам, виступаючим в ролі підрядників при реалізації проектів різного масштабу, найчастіше невигідно утримувати власну техніку. Набагато простіше і ефективніше замовити оренду екскаватора з водієм під конкретний обсяг робіт. Професіонали на хорошій техніці вирішать завдання швидко, якісно і безпечно. Пропоную вам замовити аренда экскаватора по доступній ціні.

Нерідко при реалізації проектів виникає потреба в проведенні операцій з використанням спеціалізованого інструменту. У цьому випадку виручає оренда навісного обладнання на екскаватор. Тут важливо, щоб параметри встановлюються пристроїв відповідали характеристикам машини. Тому краще брати в оренду екскаватор у компаній, які володіють великим власним парком техніки та навісного обладнання. Так вдасться уникнути ситуацій, при яких встановлення взятого напрокат інструменту на машину виявиться неможливою.

Коли потрібно отримати в оренду екскаватор дешево, швидко, без паперової тяганини – звертайтеся до нас. Ми надаємо надійну і економічну сучасну техніку, кваліфікований персонал,якісний додатковий сервіс. Низька ціна оренди екскаватора в Росії допоможе не тільки економити кошти при виконанні робіт, але і залучати нових клієнтів, у тому числі, перемагаючи у відкритих тендерах. Свою діяльність ми орієнтуємо, в першу чергу, на потреби замовників.Залежно від конкретної ситуації може бути надана послуга оренди екскаватора з малим ковшем, гидробуром, з віброплитою, гідромолотом або з грейфером. Якщо вам не доводилося працювати з будь-яким обладнанням, наші менеджери нададуть професійну консультацію і допоможуть визначитися з вибором.

ПЕРЕВАГИ

 • Оперативне оформлення договору
  З кожним роком замовники вимагають від підрядників виконання робіт у все більш стислі терміни. Розуміючи це, ми максимально спростили і прискорили процедуру здачі в оренду екскаватора повноповоротного та іншої техніки.
 • Робота з клієнтами безпосередньо
  Розташовуючи власним парком землерийних машин, ми відмовилися від послуг посередників і співпрацюємо з замовниками безпосередньо. Це дозволило істотно знизити вартість оренди екскаватора на тривалий термін, а також запропонувати кращі тарифи за годину роботи техніки.
 • Оперативна доставка
  Беручи у нас в оренду великий екскаватор в Підмосков’ї, замовнику не потрібно думати про те, як перевезти його до місця робіт. Ми самостійно організуємо транспортування, забезпечивши прибуття техніки строго в погоджені з клієнтом строки.
 • Ремонт і заміна
  Всі машини і обладнання знаходяться в справному стані, своєчасно проходять ТО і плановий ремонт. Здаючи в оренду екскаватор з гідромолотом на тривалий термін ми гарантуємо, що у разі поломки швидко усунути несправність прямо на об’єкті або замінимо техніку на аналогічну.
 • Страхування – захист від проблем
  Всі наші машини, будь то великий кар’єрний екскаватор або «малюк» з ковшем на 0,05 м3, застраховані, що звільняє обидві сторони від непотрібних розглядів при виникненні непередбачених ситуацій.
 • за погодженням сторін заправка паливом може здійснюватися нами або замовником;
 • доставка тралом сплачується клієнтом в обидва кінці. При укладанні договору оренди на місяць і більше на транспортування техніки діє знижка 50%;
 • всі машини надаються замовникові з оператором щоб уникнути поломок за некваліфікованого управління;
 • мінімальний термін оренди – 24 робочих годин (3 зміни);

Ми завжди виступаємо за партнерські відносини з клієнтами і чекаємо від них:

 • організацію цілодобової охорони техніки протягом всього періоду оренди;
 • використання для заправки якісного палива узгоджених марок;
 • забезпечення нормальних побутових умов для проживання персоналу при цілодобовій роботі техніки на віддалених майданчиках.

ЗАМОВЛЕННЯ ЕКСКАВАТОРА

Подати заявку на оренду машини ви можете, зв’язавшись з нашими менеджерами, або скориставшись спеціальною онлайн форму на сайті. В замовленні не забудьте вказати особливі вимоги, наприклад, коли вам потрібно будівельний екскаватор з дробильным ковшем. Це прискорить процес обробки заявки та укладання договору. При необхідності наші менеджери готові надати допомогу в підборі екскаватора.