Як вибрати квартиру на вторинному ринку

2-1-2017

546df4er06e5ryh0

Таке важливе рішення, як покупка квартири не можна приймати поспіхом. Трапляється так, що покупець, оглядаючи нерухомість, йде на поводу у своїх емоцій
Якщо йому подобається квартира, то найчастіше він дуже лояльно ставиться до недоліків цього житла. Але за рахунок таких недоліків можна вміло збити ціну в процесі переговорів. Досвідчений ріелтор повинен зі знанням своєї справи вказати покупцеві на всі недоліки і не піддаватися емоціям. Пропоную почитати Оценка современных новостроек Броваров на примере ЖК «Лесной Квартал»

Купуючи нове житло необхідно почати огляд ще з двору. Паркування поблизу будинку, дитячий майданчик на території двору та огорожі від проїжджої частини – це важливі критерії, які впливають на вартість нерухомості.

Під’їзд також важлива складова при виборі житла. Якщо світло не горить, сходи і стіни в огидному стані, то на цій стадії необхідно задуматися про те, чи готові ви кожен день це бачити. Стан ліфта також не повинно піти від вашої уваги.

Далі йде огляд самої квартири. Тут важливий кожен нюанс. Планування, загальний стан, наявність склопакетів, коли був зроблений останній ремонт, сантехніка – все це повинно бути ретельно вивчена.

Обов’язково потрібно визначити наявність в квартирі перепланування, так як на її законність продавці повинні підтвердити документально. Так як придбання житла з незаконними діями загрожує в майбутньому проблемами з БТІ.

Перевірка всіх стін на наявність вогкості є також необхідність, так як вогкість вивести дуже складно, найімовірніше потрібен капітальний ремонт.

Покупець повинен оглянути квартиру і з’ясувати шумоізоляцію. Чутність вулиці і сусідів не завдасть нікому задоволення проживання в такій квартирі.

При огляді житла на вторинному ринку не потрібно соромитися ставити всі запитання. Так як абсолютно все є важливим. Електропроводка, подача холодної і гарячої води, батареї центрального опалення, справність каналізації, наявність лічильників – всі ці критерії впливають на вартість житла.

Знайомство з сусідами також не буде зайвим. Занадто гучні можуть ускладнити життя в новій квартирі.

Житлова площа, яка знаходиться на останньому поверсі, повинна бути перевірена на протечку з даху. І також це стосується перших поверхів по відношенню до підвального приміщення.

При огляді нерухомості, яку є бажання придбати, головне не орієнтуватися на перше враження, а грамотно і продумано здійснити огляд. Це дасть можливість правильно оцінити вартість квартири.