Недорогі елітні меблі в Криму

11-5-2016

Меблі, здатні радувати Вас і Ваших гостей тепер за доступними цінами, розкішна і недорога елітна Мебель в Крыму , здатна підкреслити ваш винятковий смак!.
Практично будь-які примхи Вашого уяви будуть виконані майстрами Fabrikametro. Перш, ніж купити меблі в Криму, Ви побачите як вона впишеться у Ваше приміщення завдяки роботі наших дизайнерів.

Представлені в нашому меблевому салоні в Ялті зразки, допоможуть облаштувати той інтер’єр, який підходить Вам по всім параметрам. Дизайнери виконають тривимірні проекти, на яких ви зможете побачити свої меблі в обсязі і натуральному кольорі. Вся меблі на замовлення виготовляється виключно за вашими розмірами, з точністю до міліметра. У нас немає системи доплати за «складність» і «нестандартність». Всі проекти прораховуються індивідуально, і виконуються під замовлення за вашими індивідуальними розмірами. Також варіюються матеріали, оздоблення та фурнітура, колірна гамма меблів. fabrikametro пропонує різні варіанти та стилі меблів в Криму — від модерну до класики.

Виробництво і установка меблів в Ялті здійснюються майстрами меблевиками, що мають багаторічний досвід роботи. Ціна на всю замовлену меблі в Ялті залежать тільки від Вашого бажання і матеріалу, з якого виготовлені меблі. Наші консультанти в Криму (Ялта) допоможуть вам підібрати матеріали, які відповідають Вашим потребам, а також європейським стандартам якості. На всю меблі на замовлення поширюється гарантія від 2 до 10 років.