Насос для пруда

8-17-2017

Хочете насолоджуватися тишею і спокоєм на своєму заміському ділянці, сидячи на березі мальовничої водойми? Це дуже просто! На нашому сайті ви знайдете все, що для цього потрібно: готові пластикові ставки, складне професійне обладнання для ставків великого розміру і пожежних водойм, ставки для розведення риби, системи фільтрації і фонтани будь-якого розміру. У нас найкращій насос для пруда.

* Тільки надійні виробники. Співпрацюємо з виробниками з Німеччини, США, Нідерландів, Китаю, Росії та Данії. Ми самостійно виробляємо ставки зі склопластику. Товари забезпечені сертифікатами безпеки.Європейська якість продукції та обладнання — гарантія від 1 до 10 років.

* 250 найменувань товарів. У нас ви знайдете готові ставки (матеріали для їх будівництва: плівка ПВХ і бутилкаучукова гума) та необхідні комплектуючі для обслуговування. Завжди в наявності понад 20 видів штучних водойм з пластику і склопластику власного виробництва, шланги, насоси, фільтри,скімери, фонтанні насадки, системи доліва, декоративні вироби та обладнання для освітлення.Ми реалізуємо корми, ліки та приладдя для догляду за рибами.