Мягкая кровля в алматы

7-29-2017

Бітумна черепиця, найбільш відома під назвою м’яка або гнучка черепиця. Бітумна черепиця-це один з найбільш стійких покрівельних матеріалів. У нас найкраща, мягкая кровля в алматы. Основа бітумної черепиці — стеклохолст, який просочується з двох сторін бітумом. На виході з заводу цей покрівельний матеріал виходить гнучким (з-за цього черепицю називають гнучкою чи м’якою), міцним і стійким до деформації. У силу цих властивостей бітумну черепицю застосовують при монтажі покрівель-куполів, цибулинних дахів і їм подібних.

Експлуатація та форма бітумної черепиці
Гнучка черепиця продається у вигляді прямокутних листів з фігурним вирізом на одній стороні. Такий аркуш називається «гонт». Розмір гонту в середньому 100×35 сантиметрів, товщина — 0,3 сантиметра. Виробники пропонують 6 форм вирізки гонту бітумної черепиці:Гонти з бітумної (гнучкої) черепиці

різновеликі прямокутники;
цеглу;
луска;
стільники;
дранка;
ромби.
Посипання бітумної черепиці кам’яною крихтою захищає дах від впливу клімату і ультрафіолетового випромінювання. Відходи черепиці не перевищують 11%.

Ціни на бітумну черепицю залежать від марки і моделі. Компанія Das erste Haus реалізує бітумну черепицю фінської фірми «Katepal» і американської компанії «Gaf».