Металлические водостоки алматы

8-3-2017

Водостік (водостічна труба) — це частина покрівлі, що оберігає будинок від наслідків дощів і снігопадів: жолоби і сливи організовано відводять воду і захищають стіни і фундамент від передчасного руйнування. Всі сучасні будівлі оснащені водостоками. Ми пропонуемо металлические водостоки алматы.

Ми продаємо три види водостоків для даху: сталеві водостічні системи Flamingo польського виробництва, російські водостічні системи Aquasystem та пластикові водостоки Marley з Німеччини.
Водостічні системи Flamingo

Водостічні системи Flamingo
Водостічні системи Flamingo виготовляють зі спеціальної листової сталі шведського концерну SAAB, яка характеризується стійкістю до механічних пошкоджень та ультрафіолетового випромінювання. Ми продаємо два види водостічних систем Flamingo: з діаметром жолоба 125×87 для будинків середнього розміру та з діаметром 150×100 мм для промислових будівель і багатоквартирних будинків.

Пропонуємо 3 кольори Flamingo на вибір: мідний, шоколадний і коричневий. Елементи водостічних труб стійкі до впливу ультрафіолетових променів, гарантія на захист кольору — 15 років.
Гарантія на водостічні труби Flamingo — 30 років на відсутність наскрізної корозії.