МАГАЗИН ВХІДНИХ, МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ

11-10-2016

Двері з чисто функціонального елемента перетворилася на повноцінну деталь інтер’єру, за якою можна судити про смаки власника будинку, так і про його соціальний статус.Вона повинна бути і надійним захистом від зловмисників, зберігаючи, при цьому, естетичну цінність. Купити двері в Київі з асортименту товарів компанії «VsiDveri» — металеві конструкції білоруських і російських виробників, зокрема, заводів «Сталева лінія», «Естет», VOLDOOR, «Гіону» та інших, можна за невисокою ціною.

Характерні особливості вхідних дверей

Магазин вхідних дверей VsiDveri в Київі  пропонує різноманітні конструкції підвищеного ступеня захисту з відмінним дизайном Зовні металеві двері не повинні відрізнятися від звичайних або ламінованих дерев’яних. Сталевий лист і мінеральний наповнювач поміщені всередину сталевої рами, яка обшивається МДФ, ламінатом або дерев’яним шпоном. Якісні двері в Київі оснащуються противосъемными петлями, міцними замками важільного типу, оглядовими оченятами панорамного виду.

Крім протизламних функцій, двері на замовлення в Київі володіють самостійною художньою цінністю. Вони виконуються за ескізами професійних дизайнерів і максимально відповідають екстер’єру будинку по стилю оформлення.

Купити вхідні двері в Київі можна, вибравши з каталогу стандартних моделей, багато з яких є авторськими роботами дизайнерів, або замовити виготовлення за власним ескізом. Металеві конструкції встановлюють в будинках і квартирах, офісах, салонах, торгових центрах, барах і ресторанах. Замовити можна модель з каталогу, виконану за іншим розмірами, відповідним розміру приміщення.

Міжкімнатні двері

Магазин міжкімнатних дверей в Київі, крім вхідних одне і двостулкових, пропонує вибрати міжкімнатні будь-якого дизайну. Купити двері в Київі від «Гіону» і «Естет» за привабливою ціною нескладно в будь-якому виконанні:

  • з масиву дерева;
  • ламіновані;
  • засклені;
  • шпоновані;
  • декоровані і прикрашені.

Розсувні і відкривні, одне і двох стулчасті, в широкій гамі кольорів та оздоблення — можна вибрати з каталогу або замовити за ескізами дизайнера.

Дорогі і дешеві двері в Київі належать до виробів найвищого рівня якості. Вони комплектуються фурнітурою для дверей від кращих виробників, виготовленої з якісного металу, з гарантією не менше 5 років. Міжкімнатні відрізняються відмінною звукоізоляцією, якісними гігієнічними покриттями, які можна мити будь-якими господарськими засобами.

Магазин пильно стежить за модою в світі дверей і замовляє тільки ті моделі, які користуються найбільшим попитом. Компанія підтримує постійні прямі зв’язки з виробниками та виконує замовлення будь-якої складності точно в узгоджені із замовником строки.

Побачити весь асортимент можна на сайті, або відвідавши магазин. Дізнатися подробиці про обраної моделі найкраще з бесіди з менеджером, з ним обговорити умови покупки, доставки та монтажу. Ми виконуємо всі роботи по установці міжкімнатних дверей під ключ.