Кварцова стільниця

2-15-2020

Одним з найпрестижніших матеріалів для облаштування приміщень дизайнери вважають кварцовий камінь. Дійсно, кварцова стільниця вдало впишеться в дизайн приміщення від класичного стилю до модерну або лофт. Рекомендуємо замовити найкращу кварцевая столешница Киев на сайті по доступній ціні та високої якості .

Сучасні інноваційні технології, що використовуються при створенні стільниці з кварцу, задають високі стандарти якості життя.

Порівнюючи стільниці з натурального каменю з кварцовими стільницями, вибрати переможця з найкращими властивостями не так вже й складно.

Сам склад кварцового каменю вже гарантує високу якість виробу: приблизно 93% подрібненого натурального кварцу, трохи менше 7% акрилової смоли і всього лише 1% пігментів, що визначають колірну палітру. Як ми знаємо, кварц входить в п’ятірку найбільш твердих матеріалів природи. Великий процентний вміст кварцової крихти в складі кварцового каменю пояснює його міцність і довговічність. Не варто також забувати, що кварц — негорючий і нетоксичний матеріал. Штучний кварцовий камінь в повному обсязі володіє всіма важливими властивостями природного кварцу.

Ви можете не боятися, що у вас залишаться плями від кави або ненавмисно пролитого келиха вина. Кварцові стільниці не вбирають вологу, їх поверхня не має пір. Їм не страшні харчові кислоти і побутова хімія, що застосовується при збиранні.

Можете забути про бруд і мікроби. Жир ніколи не проникне всередину, а всі забруднення легко можна видалити ганчіркою, водою і мильним розчином.
Однією з цінних характеристик стільниць з кварцу є їх висока практичність і стійкість до механічних пошкоджень і подряпин. Не піддаються кварцові поверхні і короткочасного впливу високих температур. Вони не змінять форму і не втратять колір від перепаду температур.

Однією з останніх модних тенденцій є кварцова мийка, вбудована в кварцову стільницю. Але це не тільки модно, це дуже практично! Поверхня мийки легко миється і очищається від жиру і нальоту.

Замовляючи стільницю з кварцу, звертайте увагу на досвід і обладнання компанії, що виконує Ваше замовлення. Виробництво кварцової стільниці вимагає спеціального дорогого обладнання, а також високої кваліфікації і майстерності.

Володіючи стільницею з кварцового каменю, вам не потрібно переживати за зовнішній вигляд і стан її поверхні. Вона завжди буде виглядати, як нова.