Купить плюшевый мишка

8-15-2017

Ми доставимо вам плюшевого ведмедика в будь-яку точку Санкт-Петербурга. Доставка працює з 9-00 до 23-00. Ви можете замовити доставку на будь-яке число і до певного часу. Замовте ведмедя у нас і вже через пару годин він буде у вас! Ми пропонуемо купить плюшевый мишка.

Якщо ви хочете забрати ведмедя самостійно, то у нас є два пункти самовивозу (Московський проспект 140 а, Проспект Ветеранів 13) Перед самовивозом обов’язково зателефонуйте і попередьте про самовивозі.
Найнижчі ціни в Санкт-Петербурзі!

Чому у нас такі ціни? Все просто: ми працюємо з виробником іграшок без посередників і вам не доводиться за це переплачувати. Але низька ціна ніяк не відбивається на якості іграшок. Ведмедики білоруського виробництва та відповідають усім сучасним вимогам безпеки.

Звичайно, за аналогічну ціну можна купити китайського ведмедя незрозумілого виробництва і з довгими ногами, але навіщо? Наша пропозиція поза конкуренцією! Ви хочете зробити комусь сюрприз? Ми вам в цьому допоможемо.

Можливо що у вас немає можливості особисто вручити подарунок, але ви хочете зробити сюрприз. Все просто: дзвоніть нам, даєте координати місця і часу вручення ведмедя і оплачуєте замовлення. Все інше робимо ми.