Кристина профессиональная косметика отзывы

9-3-2017

Професійна косметика Христина Christina (Ізраїль) на ринку професійних марок вже більше 30 років і досить успішно допомагає косметологам працювати з шкірою складною, проблемною.

У Крістіни є лінійки для шкіри будь-якого віку, стану, проблеми, але саме на лікуванні проблемної шкіри підлітків і дорослих жінок, косметика Христина здобула собі славу. Ми пропонуемо кристина профессиональная косметика отзывы.
Тому й поговоримо про лінійці Комодекс Comodex і БиоФито BioPhito, а після обговоримо найцікавіші продукти (ці сакральні знання дозволять вам уникнути нерозумних витрат)

Косметика Христина — відгуки від нашого косметолога Карпекиной М. В. (міжнародний диплом SIDESCO)

Лінія Комодекс Comodex
Лінія Комодекс Comodex націлена на проблемну шкіру з вугровим висипом, тобто на шкіру з акне і працює з нею досить ефективно, переводячи в стан ремісії. Пам’ятаємо, що вилікувати акне неможливо, це хронічне захворювання, можна тільки вивести в спокійний стан (ремісія). Косметика Христина: Лінія БиоФито косметич
Лінія БиоФито працює з шкірою, схильної до жирності і дуже чутливою, а також з шкірою куперозної (судини). Плюсом варто відзначити склади препаратів лінійки — вони позбавлені таких спірних парабенів (вважають, що шкірі здорової парабени ніяк не шкодять, тільки от здорову шкіру можна побачити тільки у діток маленьких часто…), також відсутні продукти нафтопереробки (а адже в марці багато коштів з мінеральними маслами!) і немає лаурил сульфату.