КАК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ВХІДНІ МЕТАЛЕВІ ДВЕРі

8-8-2017

Сьогодні покупкою вхідних металевих дверей нікого не здивуєш. Якщо колись це була розкіш, то сьогодні кожен покупець розуміє – це необхідність. Пропоную почитати про Роль новостроек «Альянс Новобуд» в развитии Броваров глазами инвесторов

Адже двері – це головний захист нашого будинку та квартири від зовнішнього світу. Які страхи ми можемо відчувати у власному домі? В першу чергу, за життя рідних і близьких. По-друге – за майно. Які б причини не спонукали б нас до купівлі, вхідні металеві двері сьогодні стали синонімом надійного захисту квартири.

Ви хочете завжди бути впевненим в тому, що в будинку безпечно? В квартиру не проникають сторонні запахи і звуки з сходової клітки? А їдучи на тривалий час хочете не боятися залишити квартиру без нагляду? Тоді двері вхідні металеві стануть найкращим вибором. Оснащені захисними функціями, міцними замками, тепло — і звукоізоляцією вони створять у вашій квартирі безпечний простір, у якому і ви, і ваші близькі будете почувати себе комфортно і затишно.

Отже, ви прийняли рішення – купуємо вхідні металеві двері. Які ж фактори впливають на вибір? Як визначити, яка компанія випускає дійсно якісні двері?

ЦІНА

cena Як правильно вибрати вхідні металеві дверьПервый фактор, з яким ми зіштовхуємося при покупці дверей – це ціна. В залежності від бюджету ви можете вибрати двері від простих до оснащені системами захисту підвищеної міцності. Ціна визначається якістю і функціональністю дверей. Найпростіші і недорогі двері зазвичай виглядають як металеве полотно, пофарбоване або оббите штучними матеріалами. У порівнянні з дерев’яними дверима, що дісталися нам у спадок від старих квартир радянської споруди, такі двері виконують головну роль – їх не можна швидко і безшумно зламати. Якщо з дерев’яних дверей легко вибивався замок, металеві вхідні двері мають більший запас міцності. Але такі дешеві двері часто не забезпечують належної звуко — і теплоізоляції.

Коли бюджет дозволяє вибрати двері подорожче, то тут вже можна говорити про купівлю бронедверей, обладнаних захисними системами, звукоізоляцією, надійними замками, ущільнювачами і т. д. Так само стає можливим вибирати дизайн – зовнішній вигляд дверей також відіграє важливу роль, незалежно від того, хочете ви встановити одну або дві пари дверей.

Коли мова заходить про елітних дверях, то тут замовник вибирає практично всі з самого кращого – це двері на замовлення з індивідуальним дизайном, з набором захисних механізмів, унікальними замками і т. д.

ПРО КОМПАНІЮ

doors-vlast Як правильно вибрати вхідні металеві двері

Якщо ви хочете купити вхідні металеві двері у надійного продавця, зверніть увагу на те, скільки років на ринку знаходиться компанія. Це дозволить відразу визначити, які двері вона випускає – якщо більше 7-10 років, значить, її продукція користується попитом і відповідає всім сучасним вимогам. Інше питання, яке часто задають покупці – у кого краще вибирати двері: у продавців або виробників. Якщо мова йде про двері іноземного виробництва, то вибору немає, ви купуєте тільки у дилерів, але про індивідуальних розмірах тут мови не йде. Це типові бронедвері.

Але сьогодні на українському ринку з’явилося кілька досить серйозних компаній, які володіють власним виробництвом дверей. Які переваги ви отримуєте, якщо купуєте бронедвері, приміром, у компанії «Власт»?

Гарантія на високу якість дверей і монтажу.
Високий рівень захисту.
Індивідуальний дизайн (оздоблення МДФ панелями – ламінованим, шпонированными, фарбованими).
Інноваційна технологія багатошарової структури для підвищеною тепло — і звукоізоляції.
Доступна ціна, обумовлена наявністю власного виробництва та закупівлею матеріалів крупно оптовим цінами
ГАРАНТІЇ

garantia Як правильно вибрати вхідні металеві двері

Не менш важливим фактором залишаються і гарантії. Купуючи навіть найпростішу двері, покупець має право розраховувати на певні гарантії – ви повинні бути впевнені, що двері буде встановлено якісно, не просяде, петлі не погнуться, двері не почне скрипіти і т. д. Тому вибравши продавця, обов’язково поцікавтеся, які гарантії і на скільки він зможе надати. Гарантії на 7 років – вагомий аргумент на користь продавця, при тому, що сама двері повинні мати термін експлуатації 20-30 років.

Крім цього, компанія зобов’язана надавати сертифікат якості, який підтверджує, що кожна модель двері проходила випробування в лабораторних умовах і повністю відповідає заявленим технічним характеристикам.

ЗАМКИ

zamki1 Як правильно вибрати вхідні металеві дверьВ двері вхідні металеві зазвичай встановлюється два замки. Як правило, це сувальдний і циліндровий замок. Ступінь захисту від злому сувальдного замка визначається кількістю кодових пластин, які розташовані в корпусі замку. Їх повинно бути як мінімум 6. Циліндровий замок має найвищу ступінь захисту – ключ до нього виготовляється із застосуванням спеціальної лазерної технології, і кількість вм’ятин на такому ключі визначають його таємність. Якщо їх не менше 5, то комбінації такого ключа коливаються від 3000 до 3 млн.