Кабель опис, сфери використання, характеристики.

4-30-2020

Кабель Nym з мідними жилами використовується для стаціонарної прокладки освітлювальних і силових ланцюгів номінальною напругою до 660В і частотою 50 Гц. Виготовляються німецькому стандарту VDE 0250 частина 204. Кабель NYM є сучасним аналогом кабелів ВВГ і відрізняється поліпшеними експлуатаційними характеристиками: меланаповнена гумовий ущільнювач надає кабелю підвищену пластичність і несхильність горіння, стандартна забарвлення жив полегшує розводку при монтажних роботах. Рекомендуємо https://emyr.com.ua/kabel-i-provod/silovye-mednye-kabeli/


Кабель NYM складається з мідних жил круглої форми, які відповідають класу 1 і 2 по ГОСТУ 22483. Жили покриті ПВХ пластикатом, покритому відмінною забарвленням. Відстань між жилами заповнене негорючим матеріалом (невулканізірованной гумовою сумішшю) , оболонка кабелю також стоїть з негорючого ПВХ пластикату. Жили скручені між собою.
Внутрішнє забарвлення жил кабелю
2 жили -: чорний і синій;
3-жили: — зелено-жовтий, чорний, синій;
4-жили: — зелено-жовтий, чорний, синій, коричневий;
5-жив: зелено-жовтий, чорний, синій, коричневий, чорний;

Основні сфери застосування силового кабелю NYM
У силових і освітлювальних електроланцюгах, в тому числі в будівлях з класом захисту електробезпеки «1».
Може застосовуватися для прокладки у вибухонебезпечних зонах В1б, В1г, ВПа. Не рекомендується використовувати кабель NYM при відкритій прокладці з можливістю впливу прямих сонячних променів. В основному кабель використовується в якості внутрішньої проводки в адміністративних і житлових приміщеннях. При прокладці кабелю NYM в основному використовуються гофротруби при внутрішній прокладці, і кабель канали і металеві лотки.

Основні технічні характеристики NYM
Робоча напруга 0,66 кВт
Діапазон температур експлуатації кабелю від -50 + 50 градусів.
При одинарній прокладці кабель не підтримує горіння (при прокладці «пучком» не підтримує дану властивість).
Можливе виготовлення 2-3-4-5 жильне виконання.
Діаметр жил: однодротові 1,5 — 10 мм і багатодротяні від 16-35 мм
Кабелі можуть укладатися при температурі від -5 градусів С, без попереднього прогріву.