Халаты с вышивкой

7-1-2017

Іменні халати і рушники від студії «Hot Halat» стануть оригінальним подарунком для Ваших рідних, друзів і колег. Ці речі подарують добрі спогади про Вас, так і про самому святі. Ми також пропонуемо халаты с вышивкой.

Ми пропонуємо махрові і велюрові костюми для дітей і дорослих, рушники, вироблені виключно з якісних матеріалів високої щільності перевіреними фабриками. У нашій махри (щільність 420 г/м2), виріб зберігає гідний вигляд на продовженні багатьох прань і довгих років.

Професійно виконана вишивка, що виготовляється на сучасному промисловому обладнанні під керівництвом висококваліфікованих фахівців, стане приємним доповненням до практичної речі.

Зробивши замовлення у нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний і унікальний подарунок, а також індивідуальний підхід до кожного замовлення!Вартість халата з індивідуальною вишивкою в інтернеті відрізняється від 2500 до 4500 рублів. Чому така різниця, і яка об’єктивна вартість цієї речі?
Халати зустрічаються різного якості, махра відрізняється по щільності і виробленні, також якість вишивки! Дешевий варіант махри залишить далеко не найкраще враження при використанні, нитки з неї вилазять, вона тонка!
Можна виграти в сумі за подарунок, і в теж час мати великий ризик, що річ не буде належно оцінена.
У своїй роботі ми прагнемо виключно до щиро радісним враженням від нашої продукції. У главу ми поставили якість махрових халатів, це ключовий момент, на який ми завжди звертаємо увагу.
Так, це нам варто чогось більшого!
Ви можете купити халат з індивідуальною вишивкою в різних місцях і за різною вартістю, тільки пам’ятайте, які емоції і яку річ Ви хочете подарувати?