Гiпсокартоннi стелi

6-10-2017


Гіпсокартон на сьогоднішній день — найпопулярніший і затребуваний матеріал для оздоблення приміщень. Отримують його шляхом обклеювання гіпсової плити шаром високоякісного картону. Гіпсокартон широко використовується в ремонтах. З його допомогою вирівнюють стіни, будують стелі і міжкімнатні перегородки. Також він дозволяє створювати різні дизайнерські форми. Пропоную вам http://novastroy.com.ua/gipsokartonnye-raboty/potolki-iz-gipsokartona/ у cправжнiх майстрiв свого дiла.

До переваг гіпсокартону відносять екологічність, багатофункціональність застосування, відмінну звукоізоляцію, негорючість, легкість обробки стандартними інструментамі.Гіпсокартонние конструкції легко встановлюються в будь-якому приміщенні. У кімнатах з підвищеною вологістю може бути використаний вологостійкий гіпсокартон. Гіпсокартонні листи виробляють різних розмірів, завдяки чому працювати з ним дуже зручно.
При спорудженні гіпсокартонної стелі основним завданням є вирівнювання вихідної поверхні. Гіпсокартон може приховати навіть великі перепади висот. Але, на жаль, у гіпсокартонної стелі є свої мінуси: тривалість монтажних робіт, втрата в висоті приміщення, відсутність захисту від протікання сверху.Гіпсокартонние стелі можуть бути одно- і дворівневими, фігурними і рівними.
Установку підвісної стелі починають з розмітки. За допомогою гідрорівня виробляють розмітку периметра майбутньої стелі. Для цього на всі кути необхідно нанести позначки. Потім відфутболювальні шнуром розмічають весь периметр.

Тепер можна приступати до установки металевого каркаса.
На встановлений металокаркас кріплять гіпсокартонні листи. Після чого стики листів необхідно зашпатлевать, а потім все ретельно відшліфувати.

Перед обробкою гіпсокартонної стелі його поверхню обробляють ґрунтовкою, знову шпатлюют і наносять ще один шар грунтовки. Тільки тепер може бути нанесено фінішне покриття, наприклад дисперсійні фарби. Фарбувати слід в два-три шари валиком або пензлем. Закінчений вигляд відремонтованому стелі додасть стельовий плінтус.