Экг по холтеру

10-2-2017

Вранці перед відвідуванням медцентру потрібно прийняти гігієнічний душ. При цьому необхідно виключити використання кремів і мазей. Шкіра повинна бути абсолютно сухою і чистою. Чоловікам рекомендується збрити на грудях волосся. Це позбавить від хворобливих відчуттів при знятті електродів і забезпечить більш точні результати дослідження. Щоб поставити Холтер, не потрібно скасовувати або змінювати дозування ліків, якщо немає вимог лікаря. Ми пропонуемо экг по холтеру.

Переваги проходження ЕКГ у нашій клініці
holet2.јрдТочность результатів. Використання сучасної апаратури для електрокардіограми дозволяє гарантувати достовірність і об’єктивність одержаних даних.
Кваліфіковані лікарі. У нашій клініці працюють професіонали високого рівня, які мають багатий досвід та профільну підготовку.
Комфортні умови. Прийом клієнтів ведеться без черг, що позбавляє від утомливих очікувань. Ви можете записатися на будь-який зручний час.
Привабливі розцінки. Індивідуальний розрахунок цін на моніторинг серця за Холтером та інші послуги робить нашу пропозицію вигідним і доступним.
Зручний доїзд. Наша клініка знаходиться в крокової доступності від метро «Петровсько-Разумовська». До нас можна швидко дістатися з будь-якої точки Москви.