Двері з масиву

6-9-2017


Дубові або соснові двері з масиву — це, перш за все, вироби, виготовлені з деревини, а не з деревинно-стружкових матеріалів. Але це зовсім не означає, що полотна виконуються з єдиного шматка дерева. Матеріал обробляють і збирають в конструкцію окремими елементами. Прикладом можуть служити фільонки з цільного або клеєного масиву, що вставляються в дерев’яну раму. Пропоную вам двери входные днепропетровск великий вибiр i професійна робота.

Найбільш простим варіантом для допоміжних будівель є полотна з дощок, набитих з зовнішнього боку каркаса, хоча такі двері цілком можна віднести до щитовим конструкціям.
Конструктивні елементи вхідних дверей виконують з цільного або клеєного масиву. Останній являє собою окремі шари, виконані з склеєних між собою дерев’яних брусків. Їх укладають таким чином, щоб напрямок волокон деревини в сусідніх шарах вийшло перпендикулярним. Даний варіант значно здешевлює продукцію в порівнянні з виробами з цільної деревини. Але такі двері не рекомендується встановлювати в якості вуличних, так як при контакті з атмосферними опадами, жаркими сонячними променями і морозним повітрям вони можуть швидко прийти в непридатність.
Для дверей з клеєного масиву найкращим місцем установки є вхідний отвір в квартиру або офіс, розташований всередині будівлі. Нерідко зрощеної стулку навішують з боку прихожей на додаток до зовнішнього сталевого полотна. Подвійні двері, в цьому випадку, може виявитися справжньою окрасою інтер’єру, залишаючись зовні нецікавою для зловмисників.

Іноді власнику доводиться докуповувати петлі, замки, ущільнювачі і вічко, що враховує товщину стулки. Багато виробників пропонують придбати вже повністю укомплектовані вхідні двері, виконані з масиву дерева. Але клієнтові в більшості випадків надається право вибору тієї чи іншої складової на свій розсуд. Ексклюзивні моделі прикрашають декоративними решітками, куванням, патинуванням, ручним різанням. Їх прикрашають позолоченими молдінгами і кільцями-Стучалка, а замість однієї з фільонок на полотнах встановлюють броньовані стекла.