Доставка з taobao

11-22-2016

З 2015 року Alibaba Group спільно з компанією ru taobao організували склад консолідації посилок. Тепер росіяни можуть безкоштовно оформити персональний адресу в Китаї, на який можна надсилати замовлення, зроблені на ТаоБао. Нововведення дозволить скоротити терміни і вартість доставки посилок в Росію.

Не так давно аукціон ТаоБао підключився до міжнародної платіжної системи Visa. Однак, іноземні покупці не могли скористатися цією функцією з-за необхідності вводити китайський адресу одержувача. Тепер жителі Росії можуть оплатити своєю банківською карткою VISA вартість товару і доставку до консолідаційного складу в Китаї і всі замовлення надійдуть на єдиний склад в Пекін. Це місто обраний не випадково, адже Пекін — логістичний центр Китаю. Наявність щоденних прямих авіарейсів в Росію пришвидшує терміни доставки до дверей замовника.

На складі безкоштовно комплектується одна посилка з усіх замовлень покупця, яка відправляється в Росію. Консолідація дозволяє значно заощадити на доставці. Online-управління товарами і посилками на сайті повністю доступно російською мовою.

Крім Пошти Китаю сьогодні представлені доставки інших кур’єрських компаній з єдиного консолідаційного складу в Росію. Працює кур’єрська служба BJRB. На даний момент ведуться переговори з кур’єрською компанією UC Express. В майбутньому планується організувати оплату доставки посилок при їх отриманні в Росії.

Послугою єдиного складу ТаоБао в Китаї вже активно користуються не тільки фізичні особи, але й російські інтернет-магазини. Незважаючи на китайський інтерфейс аукціону ТаоБао, російські менеджери інтернет-магазинів з легкістю самостійно оформляють замовлення і відправляють їх з консолідаційного складу Китаю кінцевому покупцеві в Росію. Система дропшиппинга дозволяє відмовитися від оплати особистого складського персоналу і оренди власних складів в Росії, що знижує собівартість товару.