дома каркасные

4-2-2017

Без названия (50)

Темпи зростання частки ринку будівництва в Західній і Центральній Європі, які показує технологія заводського виробництва енергоефективних каркасних будинків дійсно вражає! У 2015 році в окремих землях Німеччини, вже більше 30% дозволів на будівництво, видане під технологію збірного будівництва. Для українського споживача вкрай важливо побачити різницю між технологіями каркасного будівництва, які представлені в нашій країні. Тільки технологія заводського виготовлення, яку використовує компанія ДельтаХаус, використовується в Європі, як сегмент масового капітального будівництва.

дома каркасные — відповідають всім вимогам енергоефективності, екологічності, пожежної безпеки та інших характеристик, які є обов’язковою вимогою для будівництва в Західній Європі. Ціна на каркасні будинки ДельтаХаус в Україні дозволяє реалізувати проект будівництва довгоочікуваного будинку дуже широкому прошарку населення.

ЧОМУ дома каркасные — ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР?
Компанія «DOK» проектує і будує будинки, які надають максимальний і беззаперечний комфорт будьякого, навіть самому вимогливому клієнтові. Технологія, за якою ми виробляємо конструкції будинку, дозволяє досягати показника тепловтрат на рівні 0,11 кВт / м2 / К в годину, що відповідає всім поточним вимогам європейських теплотехнічних стандартів, які в свою чергу більш ніж в три рази перевищують сьогоднішні норми .

Давайте коротко сформулюємо, чим же обумовлений стрімке зростання попиту на каркасні будинки і їх вартість. Ціна на каркасні будинки багато в чому залежить від варіанту конструкції і обраного пакета комплектації будівництва.