Чим обігріти свій будинок.

12-27-2017

Чим обігріти свій будинок.
Походив, подивився. Газу немає. Система опалення складається з саморобного котла, який топиться вугіллям і дровами. По всьому будинку прокладені сталеві труби замість батарей опалення, під підлогою розташований циркуляційний насос. Тоді усвідомив свою першу помилку. При покупці будинку необхідно було детально все з’ясувати у колишніх господарів. Дізнатися, як працює котел, його особливості, де знаходиться заслінка, як прочищати димарі. З’ясував ціни. Знову потрібні гроші. Будинок у мене теплий, добре утеплений. Опалювальна площа 150 квадратних метрів. Якщо температура на вулиці від 0 до -15 градусів – опалюю будинок один раз на добу, починаю топити ввечері за три години до сну. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі teplogrand.ua.
Затрачаю при цьому до половини відра (10 літрового) вугілля та два оберемки дров. На ніч закидую в піч ще піввідра вугілля. Цього цілком вистачає. При підвищенні температури до – 20С витрата збільшується. Топлю теж один раз, вугілля йде півтора – два відра, три оберемки дров. Далі по наростаючій. У попередньому році В самий морозний день при – 39С будинок опалював два рази на добу, при цьому витратив 4 відра вугілля і шість оберемків дров. Точного розрахунку немає. Дуже складно вгадати, яка буде температура на вулиці. Який очікується місяць – холодний або теплий. Тому вугіллям і дровами запасаешься з запасом.
Вугілля купив 4,2 тонни кузбасский рядовий за ціною 2125 рублів за тонну. Доставка 2500 рублів. 200 рублів постріли на складі. Навіщо платити трактор? Щоб тобі в машину насипали хороший вугілля. На жаль, вугілля буває і не дуже хорошим. Моя сусідка купила 5 тонн. Зараз скаржиться – вугілля поганої весь не прогорає, тепла віддає мало. Витрати на доставку та придбання вугілля склали 11625 рублів. За Вашим тлумаченням ваш дім не теплий швидкого підрахунку 120ват/м2 за 7 місяців. У мене на опалення будинку 160м2 9-12 м3 дров на опалювальний сезон, вугілля і в помині немає. Будинок новий, сам будував – термос з термопрофілю з системою рекуперації.